Sobota
  22.10.2016

  Dzisiaj w serwisie plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Porozmawiajmy o Renomie

  Porozmawiajmy o Renomie

  Paweł Rydzyński

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  We wtorek w redakcji "Polski Dziennika Bałtyckiego" odbędzie się debata poświęcona działalności firmy kontrolerskiej Renoma.

  W dyskusji udział weźmie między innymi wiceprezydent Gdańska Maciej Lisicki, któremu spodobał się pomysł takiej rozmowy. - Renoma nie powinna się chować za podwójną gardą - twierdzi.

  Uczestnictwo potwierdzili radni PO Agnieszka Pomaska i Arkadiusz Żukowski. Kazimierz Koralewski, szef klubu radnych PiS, zapowiedział, że na spotkaniu pojawi się także dwóch gdańskich radnych z jego partii. Do debaty zaprosiliśmy przedstawicieli SKM oraz ZTM w Gdańsku.

  Lucyna Bujnicka, rzecznik SKM i dziennikarka, uważa, że kontakt mediów z Renomą jest trudny. Zwróciła na to uwagę podczas ubiegłotygodniowego spotkania władz Renomy z przedstawicielami SKM.

  - Ludzie z Renomy skarżyli się, że mają niewdzięczną pracę, społeczeństwo ich nie lubi, a wokół ich pracy tworzy się czarny PR. Zapytałam zatem, czemu nie chcą opowiadać w mediach o swoich problemach, czemu nie zorganizują konferencji prasowej. Kiwnęli głowami - powiedziała nam Bujnicka.

  Jedyna forma kontaktu dziennikarzy z Renomą to e-mail. Wysłaliśmy zatem tą drogą zaproszenie na wtorkową debatę. Nie zależy nam na "biciu" w Renomę, bo nie kwestionujemy skuteczności jej działań. Skoro jednak mnożą się skargi na kontrolerów, warto wspólnie zastanowić się, jak takim sytuacjom przeciwdziałać. Każdy nasz tekst dotyczący kontroli biletów wywołuje komentarze czytelników.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo