Zmiana czasu, zmiany rozkładu

  Zmiana czasu, zmiany rozkładu

  Paweł Rydzyński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  W nocy z soboty na niedzielę zmienia się czas letni na zimowy. Korzyść jest taka, że pośpimy dłużej, bo o godzinie 3 wskazówki zostaną przesunięte na godzinę 2. Zmiana czasu spowoduje jednak utrudnienia w kursowaniu nocnych autobusów w Gdańsku i Gdyni, a także pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.
  W Gdańsku autobusy N1, N3, N4, N5, N6, N8 między godziną 2 i 3 kursować będą według czasu letniego. Kursy rozpoczęte jeszcze przed cofnięciem zegarków, a już po godzinie 3 czasu zimowego, odjadą godzinę wcześniej. Autobus linii N9, który przyjedzie do Dworca Gł. PKP o godz. 2.15 czasu letniego, odjedzie o godzinie 3 czasu zimowego.

  W Gdyni pomiędzy godz. 2 i 3.30 czasu zimowego zmienione będą rozkłady trzech linii.
  Autobus N10 odwołano na odcinku między przystankiem "Zielona-Działki" (odjazd 2.00) i pętlą Kacze Buki (przyj. 2.58). Nie pojedzie też od przystanku "Park Naukowo-Technologiczny" (odjazd o g. 2) do pętli przy Dworcu Gł. PKP (przyjazd o 2.08).

  Nie zostanie wykonany kurs linii N20 z Pustek Cisowskich do Chwarzna (odjazd 2.01, przyjazd 2.58). Linie N1 i N94 przez całą noc będą funkcjonować według czasu letniego.
  Zmiany obejmą też dwa pociągi SKM. Kursy z Gdańska do Wejherowa (odjazd o 2.30) i z Gdyni Cisowej do Gdańska (odjazd 2.54) zostaną wykonane już według czasu zimowego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo