Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 1:1 (0:0) [FOTO]

Na inaugurację wiosennej rundy piłkarskiej w polskiej T-Mobile Ekstraklasie drużyna Lechii Gdańsk zremisowała w Krakowie z Cracovią 1:1 (0:0), choć to biało-zieloni w tym meczu byli zespołem lepszym. Cracovia: Kaczmarek - Żytko, Hosek, Nawotczyński, Suart - Szeliga (80 Straus), Radomski, Budziński (59 Bartczak) - Ntibazonkiza, Visnakovs (67 Matulevicius) - van der Biezen Lechia: Pawłowski - Deleu, Janicki, Vućko, Wilk - Bajić (81 Pietrowski), Surma - Lukjanovs, Traore, Wiśniewski (74 Nowak) - Grzelczak (90 Kożans)

WIĘCEJ ZDJĘC Z MECZU NA GDAŃSK.NASZEMIASTO.PL

90 4 min. - koniec meczu. Cracovia - Lechia 1:1!

90 3 min. - żółta kartka dla Bartczaka

90 min. - zmiana w Lechii: za Grzelczaka wszedł Kożans

89 min. - po zagraniu Traore i strzale Nowaka piłkę zablokował jeden z obrońców Cracovii

88 min. - błąd Vućki i Janickiego, a po dośrodkowaniu z lewej strony van der Biezen strzelił gola z kilku metrów. Cracovia - Lechia 1:1!

87 min. - silny strzał Ntibazonkizy instynktownie nogami obronił Pawłowski

86 min. - po strzale Grzelczaka dobrą interwencją popisał się Kaczmarek

82 min. - po dobrej akcji Surmy i Traore w ostatniej chwili w polu karnym uprzedzony został Lukjanovs

81 min. - zmiana w Lechii: za Bajicia wszedł Pietrowski

80 min. - zmiana w Cracovii: za Szeligę wszedł Straus

79 min. - po dośrodkowaniu Matuleviciusa strzelał Ntibazoniza i piłka minimalnie minęła bramkę biało-zielonych. Duże szczęście Lechii

74 min. - zmiana w Lechii: za Wiśniewskiego wszedł Nowak

71 min. - Matulevicius mógł znaleźć się w czystej sytuacji, ale ... poślizgnął się i piłkę przechwycił Pawłowski

68 min. - Pawłowski odważną interwencją zatrzymał Matuleviciusa

67 min. - zmiana w Cracovii: za Visnakovsa wszedł Matulevicius

67 min. - indywidualna akcja Traore, który został zablokowany

66 min. - żółta kartka dla Ntibazonikzy za próbę wymuszenia rzutu wolnego

65 min. - niecelny strzał Grzelczaka. Lechia po strzeleniu gola jest lepsza i bardziej agresywna

64 min. - szansa Lechii na dobrą kontrę, ale Surma źle zagrał piłkę

60 min. - ostry faul Traore. Szczęście przy piłkarzu Lechii, bo sędzia nie nie dał mu drugiej żółtej kartki

59 min. - zmiana w Cracovii: za Budzińskiego wszedł Bartczak

55 min. - żółta kartka dla Pawłowskiego

48 min. - strzał Wiśniewskiego z dystansu, piłka jeszcze po rykoszecie wpadła do siatki obok zasłoniętego Kaczmarka. To trzeci gol Wiśniewskiego w tym sezonie i pierwszy celny strzał gdańszczan w tym meczu! Cracovia - Lechia 0:1!

46 min. - początek drugiej połowy meczu

45 4 min. - koniec pierwszej połowy. Cracovia - Lechia 0:0

45 3 min. - żółte kartki dla Traore z Lechii oraz Nawotczyńskiego i Kaczmarka z Cracovii

45 min. - po rzucie rożnym strzelał Nawotczyński, ale piłkę pewnie złapał Pawłowski. To dopiero pierwszy celny strzał w tym słabym meczu

36 min. - próba strzału Deleu, ale piłka przeleciała obok bramki gospodarzy

34 min. - żółta kartka dla Janickiego za faul na Ntibazonkizie

29 min. - bardzo dobre zagrania Bajicia, po którego podaniu piłkę do siatki skierował Lukjanovs. Piłkarz Lechii uczynił to jednak ze spalonego i gol nie mógł zostać uznany

28 min. - żółta kartka dla Radomskiego za faul na Surmie

24 min. - zderzenie Vućki i Surmy. Obaj piłkarze Lechii grać będą z zabandażowanymi głowami

20 min. - dużo walki w środku pola, ale mało składnych akcji i sytuacji bramkowych

16 min. - akcję Lechii rozpoczął Bajić. Traore zagrał do Lukjanovsa, Łotysz odegrał futbolówkę przed pole bramkowe, ale Razack nie sięgnął piłki

11 min. - po dośrodkowaniu Suarta z rzutu wolnego Szeliga uprzedził Vućkę i z kilku metrów strzelił głową obok gdańskiej bramki

8 min. - niecelnie dośrodkowanie Wilka z rzutu wolnego