25.10.2016
  Wtorek

  Dzisiaj w serwisie plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Remonty i objazdy

  Remonty i objazdy

  Paweł Rydzyński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  W Gdańsku rozpoczęły się roboty drogowe związane z modernizacją nawierzchni jezdni ul. Podwale Przedmiejskie w rejonie skrzyżowania z ul. Łąkową. Spowodują one w najbliższych tygodniach poważne utrudnienia dla kierowców w tym rejonie.
  W piątek nastąpi zamknięcie prawego pasa ruchu jezdni w kierunku do Elbląga na długości 340 metrów (przez kilka ostatnich dni zamknięty był lewy, a następnie środkowy pas).
  Do 31 października br. zamknięty będzie wjazd w ul. Łąkową od strony Podwala Przedmiejskiego.

  Dojazd do ul. Łąkowej odbywać się będzie objazdem: ul. Chmielna - ul. Toruńska - ul. Wróbla. Jeszcze większe utrudnienia będą tam mieć miejsce - przez cały październik - w soboty i niedziele, ponieważ oprócz prawego pasa będzie dodatkowo zamknięty jeszcze jeden pas, na przemian lewy bądź środkowy.


  To nie koniec problemów, na jakie w najbliższym czasie napotkają kierowcy.
  W niedzielę w związku z organizacją imprezy "Skandia MTB Maraton" w godz. 8-17 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Kościerskiej w Oliwie.

  - Ruchem wówczas kierować będą funkcjonariusze Straży Miejskiej i policji - informuje Edyta Tombarkiewicz z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku.
  Przypominamy też, że w związku z robotami do poniedziałku, do godz. 5, zawieszone jest funkcjonowanie przystanku autobusowego "Płocka" dla linii 155, 162, 175, 255, 262, 295, N1 i N4 w kierunku Chełmu oraz Wrzeszcza.

  Do odwołania zawieszony jest przystanek "Kiełpino-Szkoła" dla linii 161, 168, 367 i N3. Przystanki zastępcze zlokalizowane są przy ul. Otomińskiej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo