Sobota
  22.10.2016

  Dzisiaj w serwisie plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Bankomat nie zawsze ma

  Bankomat nie zawsze ma

  Anna Szałkowska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Napotkany na drodze nieczynny bankomat w momencie, kiedy pilnie potrzebujemy "żywej" gotówki, może wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszego człowieka.
  - Częstotliwość, z jaką muszę odchodzić od bankomatu PKO BP bez pieniędzy, jest naprawdę zbyt duża - mówi z rozgoryczeniem Mieczysława Gorgoń, mieszkanka Elbląga. - Ostatnio odwiedziłam po kolei kilka bankomatów w centrum miasta i nie mogłam wypłacić własnych pieniędzy. To oburzające. Podobną niemiłą przygodę przeżyła inna nasza czytelniczka, mieszkanka podelbląskiej miejscowości.

  - Chciałam wypłacić pieniądze w bankomacie PKO BP przy ulicy 1 Maja w Elblągu, koło przystanku tramwajowego, ale był nieczynny - opowiada Joanna, studentka elbląskiej uczelni. - Zależy mi na bankomacie PKO, bo w nim nie płacę prowizji za operacje. W banku kłębił się tłum klientów, więc cofnęłam się i ruszyłam dalej, w kierunku Sądu Okręgowego, gdzie jest kolejny bankomat tego banku.
  Pech chciał, że również był nieczynny. Pieniądze wypłaciłam dopiero na Teatralnej, ale przymusowy spacer zajął mi ponad pół godziny. Co by się stało, gdyby po pieniądze wybrała się osoba starsza lub chora?

  Niemal każdy klient banku ma co jakiś czas problem z wybraniem środków z banko-matu. Zważywszy na fakt, że PKO BP ma bardzo wielu klientów, problem ten statystycznie często dotyka właśnie jego bankomatów. - Awarie u nas zdarzają się naprawdę sporadycznie - zapewnia Ewa Szwonek, dyrektor Oddziału nr 4 PKO BP SA w Elblągu.
  1 »

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo