Beczka pełna narkotyków

  Beczka pełna narkotyków

  Maciej Pawlikowski

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Nową linię produkcyjną amfetaminy znaleźli w lesie nieopodal Gdańska policjanci z sekcji kryminalnej Komendy Wojewódzkiej Policji. Sprzęt potrzebny do produkcji tego narkotyku, m.in. szklane menzurki i chemiczne odczynniki, ukryty był w beczce. Ta z kolei zakopana była w ziemi.
  Policjanci przypuszczają, że to znalezisko może mieć bezpośredni związek z osobami, które w ubiegłym roku zostały zatrzymane pod Bytowem przy okazji likwidacji zorganizowanej tam plantacji marihuany. Wtedy w ręce policjantów wpadło trzech mężczyzn.

  Natrafiono też na ślady sugerujące, iż oprócz uprawianej marihuany w tym miejscu mogła być produkowana amfetamina. Brakowało jednak niezbędnej do jej produkcji aparatury. To właśnie w pobliżu miejsca zamieszkania jednego z zatrzymanych przed rokiem mężczyzn odnaleziono ją w weekend ukrytą w beczce.

  Dzięki temu odkryciu aresztowani wcześniej mężczyźni odpowiedzą nie tylko za uprawę narkotyków, ale także ich produkcję. Wszystkim grożą kilkuletnie wyroki pozbawienia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo