Sobota
  22.10.2016

  Dzisiaj w serwisie plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń

  Telewizja otwiera drzwi

  Telewizja otwiera drzwi

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Bałtycki

  Jak co roku Telewizja Gdańsk zaprasza na Dzień Otwarty, w tym roku organizowane wyjątkowo przy współpracy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Oto program wydarzeń zaplanowanych na ten dzień:
  - g. 11.00 - 14.30 - zwiedzanie budynku TVP Gdańsk. Będzie można zajrzeć do takich miejsc, jak reżyserka, małe i duże studio, w którym wystawione zostaną elementy scenografii programów emitowanych na antenie gdańskiego oddziału TVP. Zapraszamy na spotkanie z dziennikarzami i prezenterami oraz na skorzystanie z profesjonalnej charakteryzacji.

  - 11.00 - 14.00 - w tych godzinach będzie można oddać krew w stojącym na parkingu telewizyjnym ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.


  - g. 12.00 - 13.30 - w tych godzinach odbędą się warsztaty recytatorskie przeznaczone dla młodych osób w wieku 13-18 lat, podczas których będzie okazja nauczyć się pracy z kamerą i wysłuchać wskazówek prezentera dotyczących mowy ciała. Zgłoszenia do udziału w warsztatach można wysyłać do soboty na adres: edyta.fiecko@gda.tvp.pl, w mailu należy napisać także kilka słów o sobie oraz odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach recytatorskich?

  Warsztaty prowadzą: Agnieszka Sprawka (Gdański Teatr Szekspirowski) i Tomasz Olszewski (prowadzący program "Brulion kulturalny")

  - g. 11.00 - 13.00 - zabawy z animacją filmową, malowanie dziecięcych buziek i działania artystyczne poprowadzi Karol Prochacki (Gdański Teatr Szekspirowski)
  - g. 11.00 - 12.00 - wystąpi zespół Fucus grający folk irlandzki po kaszubsku
  - g. 13.00 - 14.00 - rocka po kaszubsku zagra grupa The Remish
  - g. 12.00 - 15.00 - murale na folii, czyli otwarte warsztaty plastyczne dla wszystkich
  - g. 13.00 - 15.00 - warsztaty szczudlarskie poprowadzi Katarzyna Sowala (Gdański Teatr Szekspirowski)

  - g. 11.00 - 15.00 - punkt recyklingowy, w którym będzie można nieodpłatnie oddać stary sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz uzyskać informacje o sposobach właściwego postępowania z tego typu odpadami i starym, zużytym sprzętem.
  Gdańsk Oliwa, niedziela, g. 11.00-15.00, ulicy Czyżewskiego 42, wstęp wolny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo