Menu Region

Powiat wejherowski: Wypadek na trasie Bojano-Dobrzewino....

Powiat wejherowski: Wypadek na trasie Bojano-Dobrzewino. Cztery osoby ranne

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

red.

3Komentarze Prześlij Drukuj
We wtorek po godz. 17 na trasie Bojano-Dobrzewino doszło do wypadku. Volkswagen golf dachował i uderzył w drzewo. Cztery osoby są ranne.
Na drodze wojewódzkiej nr 218 w powiecie wejherowskim samochód marki volkswagen dachował i uderzył w drzewo. Cztery osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala.

Policja ustala przyczyny wypadku.

Codziennie rano najważniejsze informacje z "Dziennika Bałtyckiego" prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

odp. do 1 kom.

+47 / -39

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

znajoma (gość)  •

zobaczymy może i ciebie spotka kiedyś nieszczęśliwy wypadek... wtedy to o tobie ktoś napisze coś takiego.. Akurat znam przyczyny tego NIESZCZĘŚLIWEGO wypadku a ty nie- także zastanów się co piszesz...

odpowiedzi (0)

skomentuj

drzewo

+38 / -42

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

golf (gość)  •

przyczyna wypadku jest prozaiczna: kolejny kubico-debil wygolfował się, czyli przekonał się, że jeździć po drzewie nie da się !! Mam nadzieję, że resztę kariery rajdowca spędzi na wózku inwalidzkim, będzie studiował kodeks drogowy !! zapłaci za zniszczone drzewo !!

skomentuj

Odp: do gościa

+50 / -39

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gość (gość)  •

Twój komentarz wprowadził mnie w złość!!!! Czy byłeś na miejscu wypadku? widziałęś zajście które miało miejsce?! Jak napisałeś twoje "Mam nadzieje, że resztę kariery rajdowca spędzi na wóżku inwalidzkim, będzie studiował kodeks drogowy" jest........!!!!! Takich rzeczy nie życzy się nawet najgorszemu wrogowi bo nigdy nie wiemy czy to nie spotka nas samych! P.S zastanowiłęś się a jeśli wypadek nie jest tylko z ich winny! może uderzył w drzewo aby uniknąć czołowego zderzenia!! Przed wydaniem opini poznaj fakty!!!!!!!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj