Obelga z ust urzędniczki

  Obelga z ust urzędniczki

  Mateusz Węsierski

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Czego wy jeszcze k... chcecie?! - tak Izabela Klasa, naczelnik Wydziału Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Miastku, miała odpowiedzieć na pytania rodzin, pytających o stan mieszkań, które otrzymają 15 czerwca od gminy.
  To zakończenie sprawy pogorzelców, którzy ponad rok przebywali w hotelu Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przez ten czas było wiele narzekań i sporów, a na koniec pozostał niesmak po obeldze rzuconej na urzędowym korytarzu.

  - Nawet nasze dzieci słyszały, jak ta pani na nasze grzeczne pytania odpowiedziała nerwowo i obelżywie - zapewnia Genowefa Butkiewicz.

  - Tłumaczyłam im tylko , że budynek został dopiero w ubiegły piątek oddany do użytku i z dniem 15 czerwca będą się mogli tam wprowadzać - broni się Izabela Klasa. - Ja sobie tych słów nie przypominam. Może oni usłyszeli to, co chcieli usłyszeć - upiera się.

  - Mamy wielu świadków na to, że urzędniczka tak się do nas odezwała - zapewnia jednak Jacek Peta.

  Roman Ramion, burmistrz Miastka zapowiada, że sprawę zbada: - Jeżeli to się potwierdzi, wyciągnę konsekwencje. Na razie jednak musimy się skupić na przekazaniu mieszkań pogorzelcom - zastrzega.

  Gmina Miastko wydała w sumie 800 tys. zł na przygotowanie mieszkań. Pogorzelcy dostaną je dokładnie rok i miesiąc po pożarze kamienicy przy ulicy Królowej Jadwigi. Wtedy dach nad głową straciło 12 rodzin. Część dostała mieszkania od ręki, pozostali czekali.

  W budynku przy ulicy Chrobrego wygospodarowano 9 mieszkań. - Ich standard jest nieporównywalny z mieszkaniami w spalonej kamienicy. Są o wiele, wiele lepsze, ale rozumiem, że pogorzelcy i tak będą mieli uwagi - dodaje burmistrz.

  Przyszli lokatorzy wczoraj obejrzeli nowe mieszkania. Większości się podobały.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo