Rezerwy Lechii już w półfinale

Piłkarze rezerw Lechii są już w półfinale Pucharu Polski na szczeblu regionalnym.

W meczu ćwierćfionałowym drugi zespół biało-zielonych wygrał wyjazdowy mecz z KP Sopot 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola strzelił w 50. minucie spotkania Tomasz Bobrowski.

Lechia II: Kopka - Andrychowski, Brzeski, Krysiński, Osłowski - Kowalkowski, Kośnikowski (46 Gładczuk), Stępień, Zachaczewski (75 Łuczak) - Szuprytowski (82 Dziengielewicz), Bobrowski (65 Płukarz).

Drugi zespół Lechii w tym meczu poprowadził trener Marek Szutowicz.
- Zastąpiłem Roberta Jędrzejczaka, który pojechał na staż do Szwecji. A poza tym po zakończeniu sezonu przejmuję ten zespół - powiedział Szutowicz.

Na początku drugiej częśći zwycięską bramkę zdobył Tomasz Bobrowski. W 85. minucie Sebastian Krysiński dostał czerwoną kartkę.
- Później chamsko zachowali się gracze z Sopotu, którzy dążyli do przepychanek. W jednej z nich złamali nos Bartkowi Brzeskiemu - powiedział Szutowicz.