Trójka małych dzieci bez opieki chodziła po Lęborku

  Trójka małych dzieci bez opieki chodziła po Lęborku

  KPP Lębork

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Trójka małych dzieci bez opieki chodziła po Lęborku
  1/3
  przejdź do galerii

  ©KPP Lębork

  Policjanci z lęborskiej drogówki zaopiekowali się trójką małych dzieci, które bez opieki dorosłych oddaliły się od domu ponad kilometr i spacerowały po mieście. Policjantka na piechotę odprowadziła trójkę maluchów do mamy.
  W sobotę, po południu dyżurny lęborskiej policji odebrał zgłoszenie od zaniepokojonego kierowcy, na temat trójki małych dzieci, które na rowerach, bez opieki dorosłych jeżdżą blisko ulicy. Na miejsce natychmiast dojechali policjanci z drogówki. Policjantka z patrolu od razu zajęła się dziećmi, uspokoiła je i ustaliła ile mają lat, jak się nazywają i gdzie mieszkają. Jak się okazało dzieci w wieku 3, 7 i 9 lat oddaliły się od domu, jeździły po mieście. Miejscu gdzie zastali je policjanci było oddalone od ich domu ponad kilometr. Z uwagi na to, że dzieci bały się wsiąść do radiowozu, policjantka na piechotę, odprowadziła trójkę maluchów do domu.


  Dzięki reakcji, zaniepokojonego kierowcy oraz szybkiej interwencji policjantów dzieci wróciły do mamy, która przekonana, że trójka maluchów bawi się na podwórku opiekowała się pozostała dwójką rodzeństwa w domu. Policjanci pouczyli matkę, ponadto nie stwierdzili aby w rodzinie dochodziło do zaniedbania dzieci czy zachowań zagrażających dzieciom.

  O sprawie czytaj też na: lebork.naszemiasto.pl  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo