W Sopocie gwiazdom lekkoatletycznym niska temperatura nie...

    W Sopocie gwiazdom lekkoatletycznym niska temperatura nie przeszkodziła [ZDJĘCIA]

    RR

    Dziennik Bałtycki

    Aktualizacja:

    Dziennik Bałtycki

    Kim Collins nie zawiódł w Sopocie w biegu na 100 metrów
    1/49
    przejdź do galerii

    Kim Collins nie zawiódł w Sopocie w biegu na 100 metrów ©Karolina Misztal

    Bez większych niespodzianek przebiegł kolejny Memoriał im. Janusza Sidły. Nie oznacza to jednak, że niektóre rezultaty nie były zaskakujące. Gwiazdy trzymały jednak poziom i na Stadionie Leśnym kibice mogli zobaczyć ich zwycięstwa.
    XVIII Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły już za nami. Prezentujemy pełną listę zwycięzców poszczególnych konkurencji.

    Kobiety:

    100 m: Marika Popowicz (Zawisza Bydgoszcz) – 11,50

    200 m: Anna Kiełbasińska (AZS AWF Warszawa) – 23,39

    400 m: Patience George (Nigeria) – 52,26

    800 m: Sofia Ennaoui (Lubusz Słubice) – 2.00,57

    400 m pł: Sara Petersen (Dania) – 54.79

    wzwyż: Maria Kuczina (Rosja) – 1,94

    oszczep: Marta Kąkol (AZS AWFiS Gdańsk) – 53,77

    Mężczyźni:

    100 m: Kim Collins (Saint Kitts and Nevis) – 10,20

    400 m: Nijel Amos (Botswana) – 45,74

    800 m: Nader Belhanbel (Maroko) – 1.46,59

    1500 m: Charlie Grice (Wielka Brytania) – 3.37,70

    100 m pł: Artur Noga (SKLA Sopot) – 13,57

    400 m pł: Patryk Dobek (SKLA Sopot) – 50,40

    tyczka: Paweł Wojciechowski (Zawisza Bydgoszcz) – 5,70

    oszczep: Hubert Chmielak (AZS AWFiS Gdańsk) – 80,42

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      1 Lech Poznań Live 13 23 6 5 2 20-8
      2 Zagłębie Lubin Live 13 23 6 5 2 20-12
      3 Górnik Zabrze Live 13 23 6 5 2 28-20
      4 Jagiellonia Białystok Live 12 20 5 5 2 15-13
      5 Wisła Kraków Live 12 20 6 2 4 15-14
      6 Korona Kielce Live 13 19 5 4 4 17-15
      7 Legia Warszawa Live 12 19 6 1 5 13-13
      8 Śląsk Wrocław Live 12 17 4 5 3 15-15
      9 Sandecja Nowy Sącz Live 13 17 4 5 4 13-13
      10 Wisła Płock Live 12 17 5 2 5 12-15
      11 Arka Gdynia Live 12 16 3 7 2 11-12
      12 Lechia Gdańsk Live 13 14 3 5 5 16-17
      13 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 13 12 3 3 7 12-17
      14 Cracovia Live 13 11 2 5 6 16-21
      15 Piast Gliwice Live 13 10 2 4 7 13-22
      16 Pogoń Szczecin Live 13 9 2 3 8 11-20

      Tabela PlusLigi

      Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
      1. Cuprum Lubin 4 11 12:3 361:310
      2. Indykpol AZS Olsztyn 3 9 9:2 268:204
      3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3 9 9:2 286:253
      4. ONICO Warszawa 4 8 10:7 362:359
      5. Jastrzębski Węgiel 3 6 6:4 241:232
      6. GKS Katowice 4 6 8:7 348:330
      7. Espadon Szczecin 4 6 9:9 400:399
      8. Asseco Resovia Rzeszów 4 6 7:7 325:333
      9. Trefl Gdańsk 3 5 6:5 246:227
      10. MKS Będzin 4 5 7:8 329:343
      11. Cerrad Czarni Radom 4 4 7:10 380:391
      12. Łuczniczka Bydgoszcz 4 4 5:10 321:345
      13. PGE Skra Bełchatów 2 3 4:3 166:157
      14. Dafi Społem Kielce 4 2 3:11 271:334
      15. BBTS Bielsko-Biała 3 0 3:9 247:289
      16. Virtu Warta Zawiercie 3 0 1:9 200:245