Nowe kierunki studiów

  (EDA)

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Nowe kierunki studiów
  Już teraz nowa specjalność International Meetings Management również podyplomowo i e-learningowo. Nowe patronaty i nowe formy studiowania International Meetings Management w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.
  Nowe kierunki studiów
  Już teraz nowa specjalność International Meetings Management również podyplomowo i e-learningowo. Nowe patronaty i nowe formy studiowania International Meetings Management w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.

  W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego studenta, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oferuje nową specjalność, związaną z przemysłem spotkań, wykładaną w całości w języku angielskim pt.
  International Meetings Management (IMM) w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym (e-learning) podczas studiów I stopnia (licencjat) oraz podyplomowych. Specjalność swoim patronatem objął trójmiejski portal www.Biznesnafali.pl.

  Specjalność IMM jest nowością zarówno w WSTiH jak i w Polsce, gdyż nigdzie wcześniej kierunki związane z turystyką biznesową nie były nauczane w całości w języku angielskim. Jak przystało na uczelnię, która po raz kolejny znalazła się w czołówce rankingu czasopisma „Wiadomości Turystyczne” uczelni kształcących na kierunkach turystycznych, WSTiH dba o wysoce wykwalifikowaną kadrę naukową i zajęcia z praktykami, zamiast teoretycznych, współpracę z biznesem oraz umiędzynarodowienie uczelni.

  Wykładowcy IMM to eksperci-praktycy z branży turystycznej, w tym sektora hotelarskiego, organizacji turystycznych, samorządu i firm eventowych, a uczelnia zapewnia ścisłą współpracę z partnerami biznesowymi oraz autorski program studiów, zajęcia realizowane w formie warsztatów oraz case studies.

  - Student specjalności IMM zdobędzie wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania oraz obsługi imprez biznesowych dla klienta firmowego i indywidualnego. Bez trudu znajdzie pracę w centrach konferencyjnych czy specjalistycznych biurach podróży, ale także w dużych firmach nieturystycznych, które dla swych pracowników organizują podróże służbowe - mówi Anna Górska, pomysłodawca projektu, Kierownik studiów podyplomowych i Przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej ICCA. Studia pozwalają na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu przemysłu spotkań, tworzenia i komercjalizacji produktów turystyki biznesowej oraz doskonalenie predyspozycji w zakresie zarządzania tej dziedziny gospodarki.

  Wybrane przedmioty IMM to „Zarządzanie i organizacja przemysłem spotkań”, „Aspekty finansowe i prawne związane z organizacją i obsługą konferencji i szkoleń w Hotelu”, Skuteczny marketing usług turystycznych”, „E-commerce i media społecznościowe w turystyce”, „Nowe trendy w przemyśle spotkań” oraz „Organizacja i obsługa wyjazdów integracyjno-szkoleniowych pracowników”.

  Specjalność IMM została również objęta patronatem przez najważniejsze w Polsce media branżowe, wydawnictwo MICE Poland oraz portal www.meetingplanner.pl, a także przez stowarzyszenie MPI Poland Club.

  Więcej informacji: http://www.wstih.pl/rekrutacja.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo