Wielkie grillowanie w Dolinie Charlotty. Będa bili rekord...

  Wielkie grillowanie w Dolinie Charlotty. Będa bili rekord Guinnessa

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Wielkie grillowanie w Dolinie Charlotty. Będa bili rekord Guinnessa
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Hubert Bierndgarski/archiwum

  Podczas Mistrzostw UBC BBQ Championship oraz Otwartych Mistrzostw Polski BBQ w Dolnie Charlotty, dnia 13 czerwca 2015 roku o godz. 13.00 odbędzie się próba bicia Rekordu Guinnessa w kategorii „najwięcej osób grillujących jednocześnie”.
  W tym roku w Dolinie Charlotty odbędzie się 73. Zjazd Zarządu Związku Miast Bałtyckich. Dolina Charlotty, jako członek tego stowarzyszenia, mając na celu wzmacnianie współpracy pomiędzy miastami, podjęła się organizacji Mistrzostw Związku Miast Bałtyckich oraz Otwartych Mistrzostw Polski BBQ. Są to imprezy integrujące i promujące miasta zrzeszone w UBC.

  W Mistrzostwach BBQ UBC wezmą udział drużyny z miast zrzeszonych w Związku Miast Bałtyckich.
  Będą to profesjonaliści z restauracji z całej Europy. Zadaniem profesjonalistów będzie przygotowanie dań konkursowych w pięciu konkurencjach. Zostanie także utworzona oddzielna konkurencja dla grup młodzieży, które wezmą udział w przygotowaniu dania narodowego. Równolegle z tym wydarzeniem odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski BBQ, których uczestnikami mogą być drużyny z całej Polski.

  Podczas Mistrzostw przeprowadzona zostanie próba  bicia rekordu Guinnessa w kategorii „najwięcej osób grillujących jednocześnie”.

  Na wydarzenie w Dolnie Charlotty przyjedzie specjalne jury z Londynu, bezpośrednio z siedziby Guinness Word Records. Będą na żywo przyglądać się próbie bicia rekordu i na miejscu podejmą decyzję o przyznaniu miejsca w Księdze Guinnessa.

  Udział w biciu rekordu Guinnessa jest całkowicie bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma:
  1 grill domowy
  produkty do grillowania
  pamiątkową koszulkę
  żeton na 2 piwa oraz kiełbaskę (do wykorzystania w Amfiteatrze Doliny Charlotty)
  wstęp wolny do Amfiteatru na międzynarodowy przegląd zespołów rockowych - UBC Charlotta Rock Festiwal

  Tylko dla osób, które wezmą udział w próbie bicia rekordu Guinnessa w Dolinie Charlotty w dniu 13.06.2015 organizatorzy oferują zakupu biletu na Kabaretową Dolinę Humoru w promocyjnej cenie.

  Aktualny rekord w kategorii "najwięcej osób grillujących jednocześnie" należy do uczniów szkoły w Lugang, Chińskie Tajpej i wynosi 2801 osób. Rekord został ustanowiony 7 grudnia 2013.


  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dolina Czarlotty?

   Niagarafallski (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   W dniu tych "igrzysk" bedzie to raczej "dolina glupotty". Byt narodowy zagrozony a Wy dajecie soba manipulowac. Impreza majaca na celu bicie jakiegos durnego rekordu jest
   odwracaniem uwagi od...rozwiń całość

   W dniu tych "igrzysk" bedzie to raczej "dolina glupotty". Byt narodowy zagrozony a Wy dajecie soba manipulowac. Impreza majaca na celu bicie jakiegos durnego rekordu jest
   odwracaniem uwagi od naprawde istotnych spraw. Jak bedziecie Drodzy Rodacy nadal tak beztroscy to w koncu Was zgrilluja. Sasiad zachodni juz ma experience a wschodni tez nie lepszy.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo