Festyn ku czci św. Antoniego w Dziemianach

  Festyn ku czci św. Antoniego w Dziemianach

  sura

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Festyn ku czci św. Antoniego w Dziemianach
  Już po raz kolejny odbył się Festyn Gminno – Parafialny ku czci św. Antoniego. Odpustową zabawę otworzyli Wójt Gminy Dziemiany Leszek Pobłocki oraz Ks. Proboszcz Adam Gadomski.
  Festyn ku czci św. Antoniego w Dziemianach
  Jak co roku podczas tego festynu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – dmuchane zamki i zjeżdżalnie, przejażdżki kucykiem, malowanie twarzy oraz watka cukrowa. Również dla dorosłych były przygotowane stoiska z pieczonymi kiełbaskami, dzikiem, a także : kawą, ciastem i chlebem ze smalcem u Koła Gospodyń Wiejskich. Przez odpustową scenę przeszło wiele małych gwiazd, które wzięły udział w Festynowym Talent Show.
  Tradycją jest już Konkurs Na Ciasto Odpustowe. W tym roku zwycięskim wypiekiem okazał się „jeż” autorstwa Pani Urszuli Hiller . Do niej również powędrowała nagroda za najpiękniejszy odpustowy uśmiech. Podczas niedzielnego świętowania na scenie zaprezentował się zespół „Familia H.P.”. Nie zabrakło również konkursów. Ojcowie mogli zmierzyć się w „Motocyklowym Slalomie”, natomiast mamy zostały poddane testowi „ Znam swoją parafię”. Podczas festynu rozlosowano również nagrody dla uczestników wspólnego biesiadowania. Główną atrakcją był tort odpustowy oraz występ uczestniczki programu „Must be the music” Jadwigi Szufrajdy.

  Organizatorzy festynu gminno – parafialnego ku czci św. Antoniego serdecznie dziękują sponsorom i wszystkim osobom, dzięki którym organizacja tego przedsięwzięcia była możliwa, a także wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo