Gala disco polo w Białymstoku. Przyjedź bawić się z nami

  Gala disco polo w Białymstoku. Przyjedź bawić się z nami

  red

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Gala disco polo w Białymstoku. Przyjedź bawić się z nami
  1/3
  przejdź do galerii

  ©Materiały organizatora

  Jesteś szalona! – zaśpiewa Marcin Miller już 21 czerwca na stadionie miejskim w Białymstoku podczas koncertu „Disco Polo Ekstraklasa“.
  Oprócz słynnych Boysów wystąpi jeszcze 11 zespołów. Disco polo – docenione w całej Polsce – naprawdę wraca do domu. Białystok jest kolebką tej muzyki i nie ma się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie – to powód do dumy.

  – Przy disco polo przecież dziś bawi się cała Polska – mówi Bartek Padyasek, lider zespołu D-Bomb, którego będzie można posłuchać 21 czerwca w Białymstoku. – Poza tym będzie naprawdę fajnie.
  D-Bomb – mega pozytywna energia. Wszyscy się bawią. Wszyscy tańczą. I tak do tego trzeba podchodzić. Więc warto być razem z nami być i śpiewać: „O Ela, Ela“. Lubię kiedy mamy weekend – uśmiecha się.

  Letnią czerwcową noc naprawdę więc warto spędzić w Białymstoku. Warto tu być, bo nieczęsto zdarza się taka okazja, by tyle gwiazd można było posłuchać w jednym miejscu.

  Swoje największe przeboje zagrają zespoły znane sprzed lat, ale też nowe gwiazdy, które dopiero ostatnio zabłysły na discopolowym niebie. Do tego – przez pierwsze godziny zabawiała publiczność będzie tzw. młoda scena disco polo. 21 czerwca zabawa na stadionie miejskim rozpocznie się o godz. 15, a potrwa aż do północy – kiedy to swoje największe przeboje zagrają i zaśpiewają Boysi.

  „Disco Polo Ekstraklasa“ – pod takim hasłem spotkamy się już 21 czerwca w Białymstoku na stadionie miejskim. Impreza to prawdziwy muzyczny i taneczny maraton. Będziemy się bowiem bawić przy największych przebojach największych gwiazd tego gatunku muzycznego. Oprócz Boysów i D-Bomb wystąpią: Extazy, Imperium, CamaSutra, Focus, Ivan Komarenko, Cliver, Ewa Basta, Jorgus, Weekend, Piękni i Młodzi. Koncerty gwiazd rozpoczną się o godz. 17.

  Radek Liszewski na pewno zaśpiewa „Ona tańczy dla mnie“. Niejeden pewnie fan disco polo zaśpiewa razem z nim swojej ukochanej: „Uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie...“. Takich piosenek pomagających wyrazić uczucia będzie dużo, dużo więcej. Bo o czym wszak najczęściej śpiewają gwiazdy disco polo? Oczywiście – o miłości!

  – Śpiewam o wszystkim, ale bardzo często o miłości – uśmiecha się Radek Liszewski. – Uczucie, jakim jest miłość, jest chyba największą wartością na tej planecie i każdy chętnie o tym pisze i każdy lubi o czymś takim słuchać – dodaje i zaprasza na galę: – Będzie mnóstwo fajnych kapel, bardzo dużo dobrej muzyki i kilka tysięcy fajnych ludzi. I musicie być tam i wy, drodzy czytelnicy. Zapraszamy!

  A Dawid Narożny z Pięknych i Młodych dodaje: – Tak wielkiej imprezy, zorganizowanej z takim rozmachem, dawno nie było. Więc warto przyjść, żeby posłuchać, pobawić się. Bo na imprezy disco polo przychodzi się nie tylko po to, by posłuchać, jak artysta gra i śpiewa. My mamy z publicznością bardzo bezpośredni kontakt. I w sumie – bawimy się razem z ludźmi na tych koncertach. Więc naprawdę – warto z nami być.

  Promocja na bilety

  Do 16 czerwca trwa wielka promocja na bilety. Kupując trzy – płacimy tylko za dwa. Na płytę zaś – zniżka wynosi aż 50 proc. Bilety można kupić tutaj:

  Więcej informacji na temat gali „Disco PoloEkstraklasa“ na stronie www.discopoloekstraklasa.com. Polubcie też nas na facebooku: www.facebook.com/discopoloekstraklasa.bialystok

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo