W Sztutowie pobito mężczyznę przy 5-letnim dziecku

  W Sztutowie pobito mężczyznę przy 5-letnim dziecku

  Tomasz Chudzyński

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  26 maja w godzinach wieczornych doszło do naruszenia miru domowego i pobicia przy 5-letnim dziecku jego ojca przez grupę nastolatków - tak zaczyna się dramatyczny, choć anonimowy mail, który dotarł dziś do naszej redakcji. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sztutowo w powiecie nowodworskim. Sprawę wyjaśnia miejscowa policja.
  W Sztutowie pobito mężczyznę przy 5-letnim dziecku

  ©Archiwum

  Do pobicia miało dojść w Sztutowie, przy ulicy Zaułek, we wtorek wieczorem. Grupa napastników miała być pijana i pod wpływem narkotyków, a jeden z nich miał być szczególnie agresywny wobec mieszkańca Sztutowa.

  - Rzeczywiście, policjanci interweniowali we wtorek wieczorem na jednej z posesji w miejscowości Sztutowo, gdzie według zgłoszenia, miało dojść do pobicia - mówi mł. asp. Paulina Grzesiowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. - Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia poszkodowany był transportowany do szpitala, a dziecku nic się nie stało. Przebywa pod opieką matki.

  Poszkodowany mężczyzna leży w szpitalu w Malborku. Nie został jeszcze przesłuchany.

  Jak podkreśla mł. asp. Paulina Grzesiowska, w środowe popołudnie policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o związek z tym zdarzeniem i nadal ustalają szczegóły tej sprawy. - Poszkodowany mężczyzna zostanie na pewno przesłuchany, kiedy będzie na to zezwalał stan jego zdrowia - mówi funkcjonariuszka.

  tomasz.chudzynski@polskapress.pl


  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo