Polecamy
  plus.dziennikbaltycki.pl

  Magazyn Rejsy na plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń
  Gdańsk. Fizjoterapeuci doradzą jak rozruszać stawy

  Gdańsk. Fizjoterapeuci doradzą jak rozruszać stawy

  (JOG)

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Gdańsk. Fizjoterapeuci doradzą jak rozruszać stawy
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©123rf.com

  Na spotkanie pod hasłem „Rozruszaj Stawy” zapraszają fizjoterapeuci 28 maja (czwartek). Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą walczyć z uporczywym bólem stawów i nadal cieszyć się sprawnością ruchową.
  Zajęcia poprowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów pokażą uczestnikom, że wciąż mogą cieszyć się swobodą ruchu. Spotkania obejmować będą wykład prowadzony przez fizjoterapeutę dr Grażynę Brzuszkiewicz-Kuźmicką - Prezes Mazowieckiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz Mazowieckiego Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Fizjoterapii. Podczas spotkania Uczestnicy poznają przyczyny bólu stawów oraz sposoby walki z tą dolegliwością. Następnie odbędą się proste zajęcia ruchowe, obejmujące naukę autorskiego zestawu dwunastu ćwiczeń opracowanego przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii.

  Na uczestników czekają także materiały edukacyjne, w tym – Poradnik o Zdrowiu Stawów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 w ATENEUM Szkole Wyższej w Gdańsku przy ul. 3 maja 25 A. Będzie można posłuchać wykładu o bólu stawów, wziąć udział w ćwiczeniach ruchowych z fizjoterapeutami i skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertami w Mobilnym Centrum Informacji o Bólu Stawów Voltaren MAX. Warto zabrać ze sobą strój do ćwiczeń.


  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo