To okazja, by podziękować księżom

  To okazja, by podziękować księżom

  Joanna Surażyńska-Bączkowska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Wybieramy Proboszczów, Parafie i Organistów 2015 Roku. Kandydatów do tytułu Proboszcz Roku 2015 nominowali pomorscy biskupi.
  To okazja, by podziękować księżom
  Już po raz drugi wierni na Pomorzu wybiorą Proboszczów Roku. W plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego" można głosować także na parafie i docenić najlepszych organistów. Głosownie już trwa. Na najlepszych organistów czekają wartościowe nagrody - sprzęt audio i wideo, który przyda im się w ich pracy.

  W naszym plebiscycie można głosować także na parafie. Te z nich, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają cenne nagrody - bony do wykorzystania na zakup materiałów budowlanych.

  Z powiatu kościerskiego nominowany jest ks. prałat Jan Ostrowski - Parafia Świętego Michała Archanioła w Lipuszu (SMS pod nr 72355 o treści pa.15).

  W czołówce rankingu są dwie nasze parafie: Parafia św. Rodziny, Wielki Klincz (SMS pod nr 72355 o treści pb.216) oraz Parafia św. Marcina, Stara Kiszewa (SMS pod nr 72355 o treści pb.181).

  Wśród organistów nominowany został Mariusz Cherek, Parafia Matki Boskiej Różańcowej, Karsin (SMS pod nr 72355 o treści pc.1) oraz Karol Wiśniewski, Parafia Świętego Marcina, Stara Kiszewa (SMS pod nr 72355 o treści pc.11).

  Sprawdź aktualne wyniki i zagłosuj

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo