Kaszubia zdobywa jeden punkt z Chwaszczynem [GALERIA ZDJĘĆ]

Bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek Kaszubii z KS Chwaszczyno.

Biało-bordowi rozegrali przed własną publicznością mecz z KS Chwaszczyno, a zdecydowanym faworytem tego pojedynku był zespół Pawła Budziwojskiego. Jak się okazało, beniaminek III ligi sprawił dużą niespodziankę nie pozwalając Kaszubii na zdobycie ani jednego gola.

Kościerski zespół dominował od pierwszych minut, a już w 7. mógł prowadzić 1:0. Przed szansą stanął Paweł Piotrowski, po którego strzale piłka otarła się o słupek. Kilkanaście minut później piłka po strzale Adriana Wysieckiego także odbiła się od słupka. Pod koniec pierwszej odsłony goście po szybkim kontrataku mieli okazję do gola, ale na posterunku czuwał golkiper Kaszubii.

W drugiej części meczu biało-bordowi dalej napierali bramkę przeciwnika, ale żaden z zawodników nie potrafił znaleźć skutecznego sposobu na pokonanie bramkarza gości. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.
W sobotę, 16 maja Kaszubia rozegra wyjazdowe spotkanie. Rywalem kościerskiego zespoły będzie drużyna Arki II Gdynia.