Tajemnice Dolnego Miasta. Poznaj historię dzielnicy

  Tajemnice Dolnego Miasta. Poznaj historię dzielnicy

  MA

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Towarzystwo Przyjaciół Gdańska oraz Fundacja Bowke zapraszają do odkrywania militarnych tajemnic gdańskiego Dolnego Miasta. Będą wykłady i gra terenowa.
  Pierwsze spotkanie z cyklu poświęconego Dolnemu Miastu odbędzie w czwartek 14 maja w Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku (ul. Obrońców Poczty Polskiej 1/2). Kolejne zaplanowano na 18 i 21 maja. Początek o godz. 17. Wstęp wolny!

  - Podczas wykładów przybliżona zostanie historia dzielnicy i znajdujących się na jej terenie obiektów militarnych - mówi Ewa Malinowska z Fundacji Bowke. - Zdobytą wiedzę będzie można sprawdzić w praktyce.


  Okazją ku temu będzie gra terenowa, którą zaplanowano na sobotę 6 czerwca. Będzie ona polegać na zlokalizowaniu wytypowanych wcześniej obiektów i uzyskaniu potwierdzenia obecności w punkcie kontrolnym oraz zameldowanie w jak najkrótszym czasie ukończenia biegu.

  Dla uczestników zabawy przewidziano nagrody albumowe na temat dzielnicy i drobne nagrody turystyczne. Zgłoszenia do udziału w projekcie można nadsyłać drogą elektroniczną na adres: fundacja.bowke@gmail.com oraz telefonicznie pod numerem 509 153 365.

  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo