Dwóch 13-latków trafiło do szpitala wprost ze szkoły....

  Dwóch 13-latków trafiło do szpitala wprost ze szkoły. Zatrucie dopalaczami?

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Dwóch 13-latków trafiło do szpitala wprost ze szkoły. Zatrucie dopalaczami?

  ©fot. Piotr Krzyżanowski/arch.

  Dwóch trzynastoletnich uczniów Zespołu Szkół nr 9 w Cisowej dziś w południe wprost z placówki trafiło do szpitala. Zatruli się nieznaną na razie substancją.
  Dwóch 13-latków trafiło do szpitala wprost ze szkoły. Zatrucie dopalaczami?

  ©fot. Piotr Krzyżanowski/arch.

  Dwóch 13-letnich uczniów w pewnym momencie źle się poczuło, jeden z nich stracił przytomność. Obaj trafili do szpitala, a powodem zatrucia najprawdopodobniej była jakaś z form narkotyków, którą podać im miał ich, też 13-letni, kolega.

  - Nie mogę komentować zdarzenia. Jedyne co jestem w stanie powiedzieć, to że zareagowaliśmy bardzo szybko - już po 15 minutach od wykrycia na miejscu było pogotowie i policja - mówi Aleksander Kuźmin, dyrektor placówki. - Dodam też, że ten, kto twierdzi, iż są szkoły, w których nie ma takich problemów, jest w błędzie.

  Gdy na miejscu pojawiła się policja, nie było tam już kolegi dwóch 13-latków. Stróże prawa jednak szybko ustalili jego tożsamość i go ujęli.

  - Udało się już ująć chłopca, który miał podać niebezpieczną substancję swoim kolegom. Obecnie policjanci rozmawiają z nim w obecności opiekunów, ustalamy wszystkie okoliczności. Badania toksykologiczne wykażą, jaką substancją 13-latkowie się zatruli - informuje kom. Michał Rusak, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

  Obaj uczniowie ZS nr 9 przebywają w szpitalu. Nad jednym z nich, którego rodzice nie mogli dotrzeć do szpitala, opiekę sprawuje pedagog szkolny. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo