Chojniczanka przegrała w Niecieczy

Piotr Hukało
25-04-2015 byczynamecz widzewa lodz z chojniczanka zakonczony wynikiem 1:0 dla widzewa.fot. lukasz kasprzak/express ilustrowany brak
Chojniczanka przegrała w Niecieczy z Termalicą 0:1 (0:0) w meczu pierwszej ligi piłki nożnej.

Pierwsza odsłona meczu nie zachwyciła kibiców. Termalica i Chojniczanka większą część pierwszej połowy rozegrały w środkowej części boiska. Gospodarze mogli jednak prowadzić od 6 minuty. Jakub Czerwiński trafił do bramki "Chojny", jednak sędzia uznał, że pomagał sobie ręką. Bardzo bliski gola był w 30 min. Dalibor Pleva. Jego potężny strzał o centymetry minął bramkę Damiana Podleśnego. Goście też mieli swoją okazję. Świetnym strzałem, po dośrodkowaniu Bartłomieja Niedzieli, popisał się Tomasz Mikołajczak.

Druga część meczu na dobre rozpoczęła się w 63 min., kiedy Emil Drozdowicz dał prowadzenie Termalice. Po stracie gola z piłkarzy Chojniczanki kompletnie uleciało powietrze. W samej końcówce próbowali jeszcze znaleźć sposób na wywalczenie remisu, jednak zabrakło skuteczności.