Koncerty, gry i zabawy w Kościerzynie

  Koncerty, gry i zabawy w Kościerzynie

  Joanna Surażyńska-Bączkowska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Koncerty, gry i zabawy w Kościerzynie
  W długi majowy weekend nie zabraknie atrakcji w Kościerzynie. Zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy z pewnością znajdą coś dla siebie.
  Koncerty, gry i zabawy w Kościerzynie
  W piątek, 1 maja w godz. 12-16 na stadionie miejskim w Kościerzynie odbędzie się Majowy Turniej Piłkarski Oldbojów. O godz. 18 na Rynku rozpocznie się "Majowy koncert życzeń" z zespołem Private Dancer Cover Band. 2 maja w godz. 10-18 warto wybrać się do Muzeum kolejnictwa, gdzie wstęp będzie bezpłatny. W programie: wystawa czasowa "PRL na dwóch kołkach. Polskie powojenne motocykle i motorowery."

  Natomiast w zabytkowym wagonie odbędzie się II Błyskawiczny Turniej Gry w Baśkę o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyny. Będą również przejażdżki drezyną. O godz. 17 na Rynku - zbiórka do Parady Rowerów, godz. 17.10 - przejazd parady, godz. 18 - koncert zespołu "Orlikowski Band". 3 maja o godz. 12 - uroczystości przy pomniku Józefa Wybickiego, godz. 12.30 - msza św. na Placu Jana Pawła II. Godz. 14-17 - Piknik Rodzinny i Strzelanie z Kurkowym Bractwem Strzeleckim w Centrum Kultury Kaszubskiej Strzelnica. Gry i zabawy oraz darmowa grochówka.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo