Moje marzenie już się spełniło - wywiad z Joanną...

  Moje marzenie już się spełniło - wywiad z Joanną Ciecholewską

  DF

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Moje marzenie już się spełniło - wywiad z Joanną Ciecholewską
  1/10
  przejdź do galerii
  Z Joanną Ciecholewską z Gdańska rozmawia Dominika Fenikowska.
  Jakie masz wykształcenie muzyczne?
  Brałam lekcje śpiewu u pani Renaty Gleinert. Była gdańską kompozytorką, która uczyła takie znane piosenkarki jak Irena Jarocka czy Grażyna Łobaszewska. Obecnie śpiewam w Studiu Piosenki w osiedlowym klubie Maciuś I, pod okiem mojej mamy, Małgorzaty Szczepańskiej-Stankiewicz.
  Czy mama jest dla ciebie wzorem?
  Ona jest niesamowitą kobietą. Kiedyś śpiewała w Orkiestrze Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej. Jako dziecko uwielbiałam patrzeć na wystawiane przez nich spektakle i oglądać proces przygotowań. Zawsze imponowało mi, jak potrafi pogodzić obowiązki rodzinne z występami. Namówiła mnie, siostrę i kolegę do wzięcia udziału w castingu, twierdząc, że trzeba przeżyć w życiu coś ciekawego.
  Co lubisz robić, oprócz śpiewania?
  Moją drugą pasją jest taniec. Pierwsze kroki stawiałam w zespole baletowym Don Don. W czasach gimnazjum należałam do osiedlowego zespołu Mix, z którym zdobyliśmy wyróżnienie w międzynarodowym przeglądzie. Przez osiem lat należałam też do regionalnego zespołu Bazuny, z którymi grałam koncerty w Polsce i za granicą. Lubię również gotować i piec. Uważam, że piekę bardzo dobrą szarlotkę!
  Co robisz na co dzień?
  Mówię o sobie "home menager" lub "logistyk". Wychowuję półtorarocznego synka i to jemu poświęcam swój czas. Dokształcam się w Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdańsku. Prowadzę zespół tańca w osiedlowym klubie Maciuś I, nazywa się Mini Mix. Ostatnio zdobyliśmy pierwsze miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Tańca. W wolnych chwilach śpiewam w studiu piosenki oraz udzielam się w zespole Guliver.
  Jakie jest twoje największe marzenie?
  Moje największe marzenie już się spełniło. Mam wspaniałą rodzinę: kochającego męża i synka. Teraz czas na realizację tych drobnych marzeń.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo