Prognoza pogody na 24 kwietnia. Na Pomorzu ciepło, ale...

  Prognoza pogody na 24 kwietnia. Na Pomorzu ciepło, ale pochmurnie [WIDEO]

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Prognoza pogody na 24 kwietnia. Na Pomorzu ciepło, ale pochmurnie [WIDEO]
  Jak prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej, w piątek w dzień na północy Polski zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, możliwy słaby deszcz. Będzie ciepło - nawet do 18 stopni Celsjusza.
  Prognoza pogody na 24 kwietnia. Na Pomorzu ciepło, ale pochmurnie [WIDEO]
  Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, ale po południu w regionach południowych, zwłaszcza w górach, miejscami wzrost zachmurzenie do dużego, przelotny deszcz lub burza.

  Temperatura maksymalna na północy od 14°C do 17°C, na wschodnim wybrzeżu od 11°C do 14°C. Na pozostałym obszarze od 17°C do 21°C.

  Wiatr z kierunków zachodnich, słaby, na północy okresami umiarkowany.

  Na południu w rejonach burz wiatr dość silny, porywisty.

  Prognoza pogody dla Pomorza na 24.04.2015 [Źródło TVN Meteo/x-News]:  W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na południu początkowo możliwe zachmurzenie duże i przelotny deszcz lub burza. Na wschodnim Pomorzu nad ranem lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m.

  Temperatura minimalna od 6°C do 8°C, na krańcach północno-wschodnich i w kotlinach górskich od 4°C do 6°C. Wiatr słaby z kierunków południowych.

  W sobotę w dzień zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane, po południu na północnym zachodzie możliwy wzrost zachmurzenie do dużego i opady deszczu.

  Temperatura maksymalna od 17°C, 20°C na północnym wschodzie, na wybrzeżu i w kotlinach karpackich do 24°C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo