Polecamy
  plus.dziennikbaltycki.pl

  Magazyn Rejsy na plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń
  Gra terenowa „Zabawy z mapą”

  Gra terenowa „Zabawy z mapą”

  Materiał Partnera Zewnętrznego

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Gra terenowa „Zabawy z mapą”
  1/2
  przejdź do galerii
  Już 25 kwietnia mieszkańcy Gdyni będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, które przeprowadzi Uczniowski Klub Sportowy "Azymut 45". Gra terenowa „Zabawy z mapą” będzie doskonałą okazją do poznania niezwykłej dyscypliną jaką jest orientacja sportowa.
  Uczniowski Klub Sportowy „Azymut 45” powstał w styczniu 2003 roku przy Szkole Podstawowej nr 45 w Gdyni. Organizacja skupia sympatyków orientacji sportowej, którzy trenują m.in. biegi, jazdę rowerową, narciarstwo oraz marsze. Członkowie klubu przez cały rok biorą udział w zajęciach sportowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów. Treningi odbywają się zarówno w obiektach sportowych zaprzyjaźnionych gdyńskich szkół, jak i w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. W zajęciach uczęszczają dzieci, młodzież i dorośli (także ci 50+). Przedstawiciele organizacji będą obecni 25 kwietnia w godzinach 13:00-15:00 w Pasażu Tesco przy ul. Nowowiczlińskiej 35. W ramach wydarzenia zostanie przeprowadzona gra terenowa „Zabawy z mapą” składająca z 3 tematycznych zabaw. Każdy kto weźmie udział we wszystkich atrakcjach otrzyma nagrodę.

  Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Gdyni. W Pasażu Tesco przy ul. Nowowiczlińskiej 35 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Małgorzatą Mach, pod adresem gosia@malaagencjakulturalna.pl

  Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.

  Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 450 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Firma zatrudnia prawie 30 tys. osób i oferuje klientom produkty ponad 1500 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza ponad
  5 milionów klientów.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo