Auto uderzyło w drzewo, potem dachowało.

  Auto uderzyło w drzewo, potem dachowało.

  mat. prasowe

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Policjanci z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 221 w Lublewie gmina Kolbudy.
  Kierowca audi A6 jadąc w kierunku Kowal po wyjściu z łuku zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo, a następnie dachował. 24-letni kierowca trafił do szpitala. Podróżował sam, był trzeźwy. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu.

  W niedzielę (05 kwietnia br.) o godz. 14.29 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie z wojewódzkiego centrum powiadamiana ratunkowego, że na drodze wojewódzkiej nr 221 w Lublewie doszło do wypadku drogowego.
  Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. W szpitalu sprawdzono stan trzeźwości kierowcy.

  Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 24-letni mieszkaniec gminy Kolbudy jadący audi A6 w kierunku Kowal w miejscowości Lublewo zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Odbijając się od drzewa dachował i sunąc na dachu około 60 metrów zatrzymał się na przejściu dla pieszych. Kierowca trafił do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku, podróżował sam. W szpitalu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Okazało się, że kierowca był trzeźwy. Stróże prawa zatrzymali dowód rejestracyjny audi A6.


  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo