Musical jest połączeniem moich pasji - wywiad z Malwiną...

  Musical jest połączeniem moich pasji - wywiad z Malwiną Zielińską

  DF

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Musical jest połączeniem moich pasji - wywiad z Malwiną Zielińską
  1/4
  przejdź do galerii
  Z Malwiną Zielińską z Gdańska rozmawia Dominika Fenikowska
  Cieszysz się z możliwości zaśpiewania w Teatrze Muzycznym?
  Mam same pozytywne odczucia, już same próby w Teatrze niezmiernie mnie cieszą. Parę lat temu oglądałam „Grease” w Teatrze Muzycznym w Gdyni i już wtedy sobie pomyślałam, ze chciałabym tam zaśpiewać. Po kilku latach mogę spełnić swoje marzenie i wykonać piosenki z musicalu, w którym zawsze chciałam zagrać.

  Czym jest dla Ciebie musical?
  To połączenie moich dwóch pasji, aktorstwa i śpiewu, oraz nowej rzeczy do nauczenia, czyli tańca. W tym roku mam zamiar zdawać do Studium Wokalnego, przez co ćwiczę taniec jak szalona. W przyszłości chcę się tym zajmować zawodowo, ponieważ mam już doświadczenie w aktorstwie. Grałam przez trzy lata w teatrze „Światło”, gdzie miałam okazje pisać scenariusze od spektakli.

  Jakie to były scenariusze?
  Jeden nazywa się „W oparach absurdu”, drugi jest opary na dramacie Bruno Jasieńskiego pod tytułem „Bal Manekinów”. Podobała mi się techniczna strona sztuki, jednak wolę zdecydowanie grać.

  Jakie masz jeszcze sukcesy na koncie?
  Moim największym sukcesem jest Grand Prix na festiwalu Szkolnej Sceny Piosenki i Poezji w Toruniu. Oprócz tego występowałam w Bydgoszczy i w Toruniu, na Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Wojennej. Było tego dużo przez te wszystkie lata.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo