Gdynia. Posiadali 250 porcji narkotyków. Policja zatrzymała...

  Gdynia. Posiadali 250 porcji narkotyków. Policja zatrzymała sprawców

  red./mat. prasowe

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Gdynia. Posiadali 250 porcji narkotyków. Policja zatrzymała sprawców

  ©archiwum DB

  Policjanci z gdyńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Gdyni podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.
  Gdynia. Posiadali 250 porcji narkotyków. Policja zatrzymała sprawców

  ©archiwum DB

  Podczas przeszukania mieszkania 22-latka śledczy zabezpieczyli blisko 250 porcji narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut przestępstwa, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności, sąd tymczasowo aresztował podejrzanego. Do aresztu trafiła także 24-letnia kobieta, która podczas zatrzymania próbowała zniszczyć dowody w sprawie, usłyszała zarzut zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

  W ubiegłą środę kryminalni z Gdyni ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Oksywia mogą znajdować się środki odurzające. Policjanci pod wytypowanym adresem zatrzymali 22-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

  W trakcie przeszukania mieszkania śledczy zabezpieczyli blisko 250 porcji amfetaminy i marihuany. Zatrzymany 22-latek usłyszał zarzut, za który grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego.

  W trakcie policyjnych czynności 24-letnia kobieta, która także była obecna w przeszukiwanym mieszkaniu próbowała zniszczyć dowody świadczące o przestępstwie. Kryminalni zatrzymali 24-latkę. Kobieta usłyszała zarzuty naruszenia prawa, grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Również w tym przypadku sąd postanowił aresztować zatrzymaną.

  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo