Peszko i Peszek - memy po meczu Irlandia - Polska [FOTO, WIDEO]

internet - memy po meczu Irlandia - Polska
Podopieczni trenera Adama Nawałki zremisowali 1:1 w Dublinie z reprezentacją Irlandii. Internauci tradycyjnie już byli bardzo pomysłowi po występie naszych kadrowiczów.

Biało-czerwoni wywieźli z Dublina punkt i utrzymali prowadzenie w grupie D eliminacji mistrzostw Europy 2016. Zachowali zatem też status niepokonanych w naszym zestawieniu. Czysto teoretycznie, wynik wywalczony w starciu z Irlandią nie można uznać za zły.

Irlandia - Polska. Irlandczycy wydarli zwycięstwo biało-czerwonym w ostatnich minutach! [ZDJĘCIA]

Internauci punktują jednak naszych piłkarzy za jeden fakt. Polacy do 90. minuty bronili prowadzenia, a bramkę na 1:1 stracili w doliczonym czasie gry. Nie da się jednak ukryć, że gol dla rywali wisiał w powietrzu, bo właściwie przez całą pierwszą połowę podopieczni trenera Adama Nawałki bronili wyniku, a pod bramką strzeżoną przez Łukasza Fabiańskiego z każdą kolejną minutą coraz bardziej się kotłowało.

W niedzielę na listę strzelców w Dublinie wpisali się Sławomir Peszko (26. minuta spotkania), a także Shane Long (91. minuta).