Nauczycielka zaklejała usta dzieci taśmą? Mam nadzieję, że...

  Nauczycielka zaklejała usta dzieci taśmą? Mam nadzieję, że to tylko jakieś plotki [KOMENTARZ]

  Jarosław Popek

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Z dużym przerażeniem przeczytałem o zarzutach kilkorga rodziców z przedszkola w Szpęgawsku (piszemy w papierowym wydaniu "Dziennika Bałtyckiego" na str. 1 i 4).
  Nauczycielka zaklejała usta dzieci taśmą? Mam nadzieję, że to tylko jakieś plotki [KOMENTARZ]

  ©archiwum

  W tej placówce jedna z nauczycielek miała zastraszać dzieci. Mówią o tym niektórzy rodzice, dyrekcja, policja i prokuratura bada sprawę. I tyle tak naprawdę na razie wiemy.

  Kilkanaście dni temu Polską wstrząsnęło nagranie zawierające dowody na to, że jedna z nauczycielek na Dolnym Śląsku zaklejała dzieciom buzie taśmą klejącą, krzyczała na nie i je poniżała. Jeśli okazałoby się, że teraz w Szpęgawsku miały miejsce podobne wydarzenia, byłbym wstrząśnięty. Oznaczałoby to bowiem, że w polskiej oświacie dzieje się bardzo źle - że nie ma kontroli, że w wielu szkołach i przedszkolach pracują ludzie nieprzygotowani do zawodu, a nawet szkodliwi. A to w złym świetle stawia wszystkich nauczycieli. Szkoła to niewielki organizm. Wszyscy się znają, wszyscy plotkują, wszyscy wszystko wiedzą. Mam więc nadzieję, że to tylko plotki.

  CZYTAJ NA TEN TEMAT:
  NAUCZYCIELKA ZAKLEJAŁA USTA DZIECI TAŚMĄ? SPRAWĘ WYJAŚNIA PROKURATURA

  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Spokojnie

   MATKA (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Czytając ten artykuł i znając zaistniałą sytuację muszę zabrać głos. Nie wiem co wydarzyło się w innych miejscowościach jednak wiem co miało miejsce w szkole w Szpegawsku. Sama jestem zdziwiona co...rozwiń całość

   Czytając ten artykuł i znając zaistniałą sytuację muszę zabrać głos. Nie wiem co wydarzyło się w innych miejscowościach jednak wiem co miało miejsce w szkole w Szpegawsku. Sama jestem zdziwiona co można zrobić z niewinnym człowiekiem .Bo , że pani przedszkolanka jest niewinna to jest sprawa pewna w 100 % .Dowodem na prawdziwość mych słów są same dzieci, którymi ta Pani się opiekowała. Proszę nie osądzajmy ludzi zbyt pochopnie . Po tej sprawie doszłam do wniosku , że to mogło przydarzyć się każdemu . My mieszkańcy wsi Szpęgawsk liczymy , że Panią PRZEDSZKOLANKĘ przeproszą i media i te młode ,,kłamczuchy'' które nie liczyły na taki przebieg wydarzeń. Na drodze 5 pań stała przedszkolanka . To co wyprawiają politycy u góry , to samo dzieje się na dołach . Mam nadzieję , że następnym razem najpierw zbadamy osoby , które robią ten zamęt . Liczymy , że będą stosownie ukarane , a cała sprawa ujrzy światło dzienne. NIE WOLNO POZWOLIĆ ABY DLA KARIERY , ŻARTU krzywdzono człowieka. Nasuwa się też pytanie , czy my RODZICE nie próbujemy wszystkiego zwalać na osoby które opiekują się naszymi dziećmi ? Przyjrzyjmy się naszym dzieciom , czy to tylko aniołki w aureolach ? Idąc ulicą , słuchając tych pięknie ubranych , odżywionych często dzieci ..nie zawsze widzimy , że to cudowne grzeczne dzieciaczki . Jednak wychowanie dziecka to ciężka i mozolna praca . Nie wszyscy rodzice o tym wiedzą . Najlepiej winę zwalić na pedagoga , księdza itd. Pani HANIA została takim kozłem ofiarnym .Zrobiły to ROZPIESZCZONE DZIEWOJE z osobą , która zamiast kręcić różaniec chce robić karierę zawodową .Nie liczą się z nikim ani z niczym . Normalnych ludzi szlag trafia widząc to co wyprawiają one i za przeproszeniem media , które im w tym pomagają . Bronią ją rodzice .Ci co powinni , nie zawsze mają tyle odwagi. Mam nadzieję , że napiszecie teraz prawdę , która chociaż w części naprawi zło wyrządzone przez złe osoby . zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   komentarz

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Dzieci prześladowane, morderstwa dzieci- to przecież codzienne wiadomości. Nie wystarczy być przerażonym, trzeba z tą patologią ostrzej walczyć.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo