Polecamy
  plus.dziennikbaltycki.pl

  Magazyn Rejsy na plus.dziennikbaltycki.pl

  Rozwiń
  Rabaty na mieszkania i brak opłat notarialnych. Sprawdż...

  Rabaty na mieszkania i brak opłat notarialnych. Sprawdż Drzwi Otwarte Murapolu

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Rabaty na mieszkania i brak opłat notarialnych. Sprawdż Drzwi Otwarte Murapolu
  1/4
  przejdź do galerii
  Kupując mieszkanie w Murapolu, nie poniesiesz opłat sądowych ani notarialnych. Skorzystaj z promocji podczas Drzwi Otwartych w Gdańsku. Rabaty na mieszkania, bezpłatne porady kredytowe oraz jedyna okazja, by nowe M kupić bez opłat notarialnych i sądowych. W najbliższą sobotę, 28 marca warto przyjść na Drzwi Otwarte Murapolu do biura sprzedaży w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej 40.
  W Ujeścisku-Łostowicach, malowniczo położonej dzielnicy w pobliżu jezior i lasów, Murapol oferuje mieszkania na Osiedlu Vivaldiego. To zespół niskich, kameralnych budynków, gdzie zaprojektowanych zostało 300 mieszkań. Są w szerokim wyborze metraży, możliwością indywidualnej aranżacji i w programie MDM.

  Sobotnie Drzwi Otwarte Murapolu to okazja, by nowe mieszkanie kupić jeszcze taniej. Tego dnia Murapol pokrywa za klientów koszty sądowe i notarialne związane z nabyciem własnego mieszkania. Dodatkowo wspólnie z partnerami – Leroy Merlin oraz firmą Komandor, deweloper przygotował rabaty na kompleksowe wykończenie i umeblowanie nowego M. W sobotę doradcy Murapolu zaprezentują odwiedzającym gotowe mieszkania i oprowadzą po placu budowy kolejnych etapów. Na klientów zainteresowanych ofertą lidera rynku nowych mieszkań czekać będą również fachowcy od kredytów hipotecznych. Specjaliści pomogą uzyskać najlepszą ofertę banku i wyręczą z kłopotliwych formalności. Architekci podpowiedzą zaś, jak funkcjonalnie i nowocześnie urządzić swoje nowe mieszkanie.

  Drzwi Otwarte Murapolu w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej 40 potrwają w sobotę od godz. 10 do 17. Więcej informacji można znaleźć na www.murapol.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo