Teatr to spełnienie moich marzeń - wywiad z Ewą Skalską

  Teatr to spełnienie moich marzeń - wywiad z Ewą Skalską

  DF

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Teatr to spełnienie moich marzeń - wywiad z Ewą Skalską
  1/5
  przejdź do galerii
  Z Ewą Skalską z Warszawy rozmawia Dominika Fenikowska
  Skąd dowiedziałaś się o castingu?
  Z internetu, moja znajoma także mi o nim wspominała. Zawsze chciałam zagrać w Teatrze Muzycznym w Gdyni, ta akcja "Dziennika Bałtyckiego" daje mi szansę stanięcia na tamtej scenie. Mam nadzieję, że w przyszłości będę miała więcej takich okazji.

  Jak rozpoczęła się Twoja przygoda ze śpiewaniem?
  Mój wujek tańczył balet od młodego wieku. Ze mną jest podobnie. Śpiewałam i tańczę, odkąd pamiętam. Od początku wiązałam swoją przyszłość z muzyką, bo fascynuje mnie śpiew, taniec i aktorstwo. Ukończyłam Akademię Muzyczną im. S. Moniuszki w Gdańsku. Były to studia na Wydziale Wokalno-Aktorskim na specjalności musical, co dało mi szanse na pracę w wymarzonym zawodzie. Moim największym sukcesem jest zagranie w komedii „Zorro” w Teatrze Komedia. Teraz dodatkowo studiuję kulturoznawstwo.

  Jakie jest Twoje największe marzenie?
  Samo występowanie w teatrze jest spełnieniem marzeń… Chciałabym kiedyś wystąpić na scenie w Broadwayu. Najlepiej w głównej roli.

  Masz inne hobby poza muzyką?
  Staram się żyć jak najzdrowiej. Dużo jeżdżę na rowerze i pływam. Trenuję capoeirę, dodatkowo codziennie biegam, czasami jeżdżę na rolkach. Jestem bardzo aktywna fizycznie. Interesuję się też zdrowym odżywianiem, ezoteryką oraz filozofią wschodnią.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo