Kiermasz podręczników w redakcji

  Kiermasz podręczników w redakcji

  Karolina Kulaszewicz

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  W poniedziałek, 25 sierpnia, w gdańskiej redakcji "Polski Dziennika Bałtyckiego" rozpocznie się kiermasz podręczników i przyborów szkolnych. Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych dzięki pomocy czytelników każda potrzebująca osoba znajdzie u nas niezbędne dla siebie książki.
  Zachęcamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do tego, by odwiedzili naszą redakcję i wybrali potrzebne podręczniki. Uzbieraliśmy już naprawdę sporo książek

  Jednak aby pomóc jeszcze większej liczbie rodzin, których nie stać na zakup nowych materiałów szkolnych, potrzebujemy kolejnych, pełnych po brzegi toreb i plecaków. Dlatego nadal apelujemy o przynoszenie książek nowych i używanych. Przydadzą się również materiały szkolne. Zbieramy podręczniki wydane po 1999 roku.

  Jeżeli więc masz książki, których nie będziesz używać, przynieś je do naszej redakcji w Gdańsku, na Targu Drzewnym 9/11 (parter), wejście od ul. Garncarskiej. Czekamy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Pomożesz innym i przy okazji będziesz mógł wybrać książki dla siebie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  NASZE AKCJE

  Wideo