Gdańsk: Zmiany w ruchu na Kartuskiej i w rejonie budowy...

  Gdańsk: Zmiany w ruchu na Kartuskiej i w rejonie budowy Nowej Łódzkiej

  red.

  Drogowcy przygotowali nowe trasy ruchu przy prowadzonych obecnie inwestycjach trasy W-Z i Nowa Łódzka. Po Kartuskiej jeździ się inaczej od środy, a od wtorku zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie Cebertowicza i Witosa.
  Na ul. Kartuskiej przedłużony został tymczasowy objazd do stacji paliwowej z okazji budowy trasy W-Z do Węzła Karczemki. Na razie tylko do samochodów jadących w kierunku Kartuz. Do Gdańska ruch przebiega po starej ulicy, ale wkrótce i on przeniesiony zostanie na objazd. Docelowo bowiem Nowa Kartuska (do centrum handlowego) będzie przebudowana.

  ZOBACZ MAPĘ

  Na budowie trasy W-Z trwają zaś roboty mostowe, układana jest kanalizacja deszczowa oraz budowane przepusty dla zwierząt pod istniejącą ul. Kartuską.

  Zmiany w ruchu czekają mieszkańców okolicy Nowej Łódzkiej. Od 15 marca, w związku budową linii tramwajowej Chełm - Nowa Łódzka i ulicy Nowej Łódzkiej zamknięty zostanie skrzyżowanie ulic Cebertowicza i Witosa. Objazd wyznaczono ul. Cieszyńskiego. Dodatkowo skrzyżowanie ul. Dragana i Witosa zostanie przekierowane na tymczasową drogę z płyt.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama