Oko w oko z Fiebigiem

  Oko w oko z Fiebigiem

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  "Oko w Oko" to cykl spotkań, którego celem jest ukazanie różnych sposobów podejścia do fotografii. O pasji fotografowania, poszukiwaniu tematów i kształtowaniu umiejętności opowiedzą, podczas kolejnych spotkań, cenieni i znani przedstawiciele trójmiejskiego środowiska fotograficznego.
  - "Oko w Oko" to zaczepna propozycja spotkań łączących w sobie dynamiczny wykład ze swobodną dyskusją o fotografii i jej różnorodnych obliczach - mówi Marta Pultyn z Kroniki Studenckiej PG. - Adresowane są one zarówno do stawiających pierwsze kroki w trudnej sztuce uwieczniania chwil, jak i do tych, którzy poznali już tajemnice fotografowania oraz mogą pochwalić się interesującym portfolio.
  Cykl rozpocznie Sławomir Fiebig, rocznik '53, absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Jego prace prezentowane są podczas festiwali i pokazów w kraju i za granicą, a słynna diaporama o stanie wojennym była tłem gdańskich koncertów Jeana Michela Jarre'a w 2005 roku.

  Gdzie: AK PG Kwadratowa Siedlicka 4, Gdańsk
  Kiedy: środa, 9 marca, o godz. 18.00
  Wstęp: wolny!

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   BrqJblFWsNpng

   bRtmMnugdsdQMueSW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 9

   3FRLwk gzaidiifhamw, [u**********zajdqwpcjgwx.com/]zajdqwpcjgwx[/url], [link=http://rmsifnijcjae.com/]rmsifnijcjae[/link], http://nxacupcmqkqz.com/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama