Mecz Znicz Pruszków - Lech Poznań [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO]

BAZA
Mecz Znicz Pruszków - Lech Poznań [WYNIK, RELACJA NA ŻYWO] Pawel Miecznik
W ćwierćfinale Pucharu Polski Lech Poznań walczył na wyjeździe ze Zniczem Pruszków i wygrał pewnie 1:5.

O godzinie 18.00 rozpoczęła się pierwsza odsłona dwumeczu Znicz Pruszków - Lech Poznań. Stawka to awans do półfinału Pucharu Polski. Rewanż zostanie rozegrany w Poznaniu 19 marca w Poznaniu. Powinien być tylko formalnością, gdyż Kolejorz rozbił gospodarzy aż 1:5. Znakomitą zmianę dał Zaur Sadajew, który wszedł na boisko w 60. minucie, a w 67. miał już na koncie dwa gole i asystę. Dla Lecha trafiali także Karol Linetty, Dariusz Formella i Muhamed Keita. Honorową bramkę dla Znicza strzelił Arkadiusz Jędrych.

Relacja minuta po minucie dostępna tutaj: Znicz Pruszków - Lech Poznań [RELACJA NA ŻYWO]