Mariusz Niedbalski, trener Trefla Sopot: Mam nadzieję, że to...

Mariusz Niedbalski, trener Trefla Sopot: Mam nadzieję, że to będzie pozytywny impuls

Dziennik Bałtycki

Trefl Sopot, pod wodzą Mariusza Niedbalskiego, przerwał w poniedziałek serię pięciu porażek z rzędu. Nasi koszykarze pokonali w Hali 100-lecia Sopotu, Anwil Włocławek 72:60.

©Przemyslaw Swiderski

Po meczu zadowolony z postawy swoich podopiecznych był trener Mariusz Niedbalski. W Treflu wyraźnie zadziałał efekt nowej miotły.

- To zwycięstwo dedykujemy Marcinowi Dutkiewiczowi, który ma pecha w ostatnim czasie. Cały tydzień powtarzałem zawodnikom, że jest to normalny mecz. Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy. Mamy jednak nadzieję, że ta wygrana będzie dla nas takim pozytywnym impulsem - cieszył się trener Niedbalski.

Trefl Sopot - Anwil Włocławek 72:60. Mocne przebudzenie koszykarzy Trefla! [ZDJĘCIA]

Opiekun sopockich koszykarzy przyznał jednak, że jego zespół nie uniknął w tym spotkaniu błędów.

- Jeśli chodzi o mecz, to w pierwszej połowie zagraliśmy z tak dużą energią, że przy wąskiej rotacji w czwartej kwarcie zabrakło nam trochę sił - przyznał trener Niedbalski.

W kolejnym pojedynku Trefl zmierzy się w Zielonej Górze ze Stelmetem. Spotkanie zaplanowane zostało na niedzielę na godz. 18.