Mieszkańcy zgłaszali się po porady

  Mieszkańcy zgłaszali się po porady

  sura

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Mieszkańcy zgłaszali się po porady
  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie we współpracy z MOPS, PCPR, rzecznikiem praw konsumenta, komornikiem, adwokatem, sądem, prokuraturami oraz organizacjami pozarządowymi w dniach 23-27 lutego 2015 roku uczestniczyli w "Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.
  Mieszkańcy zgłaszali się po porady
  W tym terminie każdy zainteresowany mógł zgłosić się po poradę. Wyznaczeni policjanci pełnili dyżury, które zapewniły profesjonalną obsługę wszystkim zwracającym się o pomoc. „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” był okazją do monitorowania sytuacji osób pokrzywdzonych w naszym kraju i przez to wyznaczania kierunków niezbędnych dla poprawienia ich położenia.

  Policja na pierwszym miejscu stawia sobie ochronę życia i zdrowia ludzi przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, a więc również ochronę osób słabszych i pokrzywdzonych. Funkcjonariusze także włączyli się do tej ogólnopolskiej akcji. Przez cały zeszły tydzień wyznaczeni policjanci pełnili dyżury w budynku KDK, w ramach których udzielili blisko 100 porad prawnych wszystkim osobom zwracającym się o pomoc i potrzebującym fachowego oraz merytorycznego wsparcia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo