NASZ PATRONAT
  Relacje z festiwalu filmowego w Gdyni

  Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 18 - 23 września

  Rozwiń
  Pomorze: W sobotę dzień otwarty w skarbówkach, czyli akcja...

  Pomorze: W sobotę dzień otwarty w skarbówkach, czyli akcja informacyjna "Szybki PIT"

  Jacek Klein

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Masz wątpliwości, czy prawidłowo wypełniłeś PIT, nie wiesz, jak się rozliczyć. W sobotę możesz się wszystkiego dowiedzieć w pomorskich urzędach skarbowych.
  Sobota jest dniem otwartym w skarbówkach, organizowanym w ramach akcji informacyjnej "Szybki PIT". Naczelnicy urzędów skarbowych (z wyjątkiem Pomorskiego Urzędu Skarbowego) zapraszają do odwiedzin jutro od godz. 9.00 do 13.00. Będzie można m.in. na miejscu złożyć zeznanie podatkowe lub wyjaśnić wątpliwości podatkowe.

  Więcej o okacji SZYBKI PIT


  Urząd Skarbowy w Człuchowie przygotował na ten dzień specjalną ofertę. Drzwi otwarte będą tu bowiem jednocześnie próbą zademonstrowania klientom, jak powinna wyglądać obsługa jednookienkowa w praktyce. Oprócz pracowników skarbówki, na pytania klientów odpowiadać będą tu m.in. prawnicy, specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy, pracownicy zajmujący się działalnością gospodarczą Urzędu Miejskiego.

  Kolejny dzień otwarty w pomorskich urzędach skarbowych zaplanowany został na 30 kwietnia, również w godz. 9-13. Termin złożenia zeznania podatkowego w tym roku upływa 2 maja.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama