MŚ 2015 piłkarzy ręcznych. Polska - Hiszpania [RELACJA NA ŻYWO, LIVE]

Qatar 2015 via epa / Robert Ghement
Już dziś polscy szczypiorniści zagrają ostatnie spotkanie w mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych 2015 w Katarze. W walce o brązowy medal zmierzą się z Hiszpanią. Początek meczu Polska - Hiszpania o godz. 14.30. Zapraszamy do śledzenia RELACJI NA ŻYWO w naszym serwisie!
Polska
29
Hiszpania
28

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE RĘCZNEJ - KATAR 2015 [NASZ SERWIS SPECJALNY]

IHF zawiesiła na pół roku lekarza reprezentacji Polski!

29:28**Koniec!!! Mamy brąz!!!!!!!!!!!!!!!!!!**

29:28 Syprzak!!!

28:28 Rywale ze skrzydła.

28:27 Syprzak!!!

27:27 Rywale pod presją zdobywają bramkę.

27:26 Michał Jurecki i Polacy na prowadzeniu!

26:26**Koniec pierwszej części dogrywki. Szkoda, że nie udało się trafić biało-czerwonym w ostatniej akcji.**

26:26 Ależ emocje i wymiana ciosów!

25:25 (czas:62:12) Długa, ale skuteczna Hiszpanów. Szybka odpowiedź Syprzaka!

25:24 Daszek w kontrataku!

24:24 Niestety, pudłujemy w pierwszej akcji.

24:24 Za chwilę pierwsza część dogrywki.

24:24 (czas: 60:00)**Szyba i mamy remis!!!! Będzie dogrywka!!! Co za emocje, za co mecz Szyby! Jeszcze wszystko jest możliwe!**

23:24(czas: 59:17) Szyba!!!

22:24 Rywale celnie z rzutu karnego!

22:23**Już tylko jedna bramka!!!**

21:23 (czas: 57:13) Hiszpanie znowu mają dwie bramki przewagi i jeszcze dwie minuty kary za zmianę dla Polaków.

21:22 Szyba!!! Tylko jedna bramka do odrobienia!

20:22 (czas: 53:13)**Jurecki celnie z rzutu karnego!**

19:22 Biało-czerwoni jeszcze walczą.

18:22 Cztery bramki do odrobienia i tylko dziesięć minut gry.

18:21 Polacy znowu nieskutecznie w ataku. Zwycięstwo coraz bardziej się nam oddala.

18:21 Pierwsza kara dwóch minut dla rywali. Przerwa dla Michaela Bieglera. To jest ostatni dzwonek, by odrabiać straty.

18:21 (czas: 48:10) Gramy teraz bardzo nieskutecznie.

18:21 Hiszpanie pierwszy raz w tym meczu mają trzy bramki przewagi. Jest źle.

18:20 Trudny okres gry dla biało-czerwonych.

18:20 Rywale znowu uciekają na dwie bramki. Ponadto, kolejne dwie minuty kary dla Krajewskiego.

18:19 (czas: 44:18) Karol Bielecki bardzo nieskuteczny dziś.

18:19 Wiśniewski! Zmniejszamy straty i to w osłabieniu.

17:19 Hiszpanie powiększają prowadzenie. Nadal gramy w osłabieniu.

17:18 (czas: 41:24) Polacy nie wykorzystali szansy na objęcie prowadzenia. Gramy w osłabieniu. Kamil Syprzak dostał karę.

17:17 Świetny mecz Szyby. Chwilę potem broni Szmal!

16:17 Polacy zaspali nieco w obronie. Hiszpanie zdobywają bramkę z koła.

16:16 (czas: 36:14) Okres szybkiej gry z obu stron. Świetnie broni Sławomir Szmal!

15:15 Michał Jurecki! Znowu jesteśmy skuteczni w kontrataku i wykorzystujemy błąd rywala.

14:15 (czas: 33:04) Rywale znowu na prowadzeniu. Czas dla trenera Michaela Bieglera.

14:14 Michał Daszek skuteczny w kontrataku!

13:14**Pierwsze prowadzenie Hiszpanów w tym meczu.**

13:13**Rozpoczynamy drugą połowę!**

13:13 (czas: 30:00)**Po pierwszej połowie mamy remis. Biało-czerwoni świetnie zaczęli spotkanie, ale rywale jednak dość szybko nas dopadli. Czekają nas wielkie emocje w drugiej połowie. Czas na przerwę.**

13:13 Hiszpanie znowu wykorzystują nasz błąd i w kontrataku zdobywają bramkę.

13:12 (czas: 27:51) Michał Jurecki zdobywa kolejną bramkę dla Polski.

12:12 Szmal chciał nas uchronić przed stratą bramki, ale jednak się przeliczył z wyjściem z stylu Neuera.

12:11 (czas: 24:40) Wiśniewski ze skrzydła.

11:11 (czas: 23:17) Rywale wykorzystują grę w przewadze. Mamy remis.

11:10 Szyba zdobywa swoją trzecią bramkę. Rywale szybko odpowiadają ze skrzydła.

10:9 (czas: 20:53) Jurkiewicz i mamy kolejną bramkę. Rywale jednak skuteczni w kolejnej akcji przy rzucie karnym.

9:8 Kolejny skuteczny kontratak Hiszpanów.

9:7 (czas: 19:16) Syprzak trafia znowu z koła. Polacy obronili kolejną akcję!

8:7 Szczęśliwa bramka rywali.

8:6 Szmal pokonany po ataku ze skrzydła rywali.

8:5 (czas: 16:16) Syprzak trafia z koła!

7:5 Syprzak trafia w twarz bramkarza Hiszpanii.

7:5 (15:09) Polacy tracą sporo piłek i Hiszpanie zaczynają się niebezpiecznie zbliżać. Czas dla Michaela Bieglera.

7:3 (14:13) Bartosz Jurecki wykorzystuje rzut karny.

6:3 (13:04) Cudowny początek Sławomira Szmala!

6:3 Rywalom z trudem przychodzi zdobywanie kolejnych bramek.

6:2 Karol Bielecki i powiększamy prowadzenie!

5:2 (10:10) "Kasa" broni w sytuacji sam na sam!

5:2 Świetna kontra Polaków. Hiszpanie szybko jednak odpowiadają.

4:1 Szyba strzela dla Polski kolejną bramkę. Świetnie na razie grają biało-czerwoni, zwłaszcza w defensywie.

3:0 (7:18) 7 minuta i mamy pierwszą bramkę dla Hiszpanii.

3:0 (6:12) Syprzak z koła! Ależ początek.

2:0 (5:05) Adam Wiśniewski i mamy drugą bramkę! Dużo chaosu na początku spotkania po obu stronach.

1:0 (2:01) Michał Daszek ze skrzydła! Chwilę potem broni skutecznie Sławomir Szmal.

14.30 Zaczynamy!

14.28 Odśpiewano już hymny obu reprezentacji. Za chwilę pierwszy gwizdek!

14:25 Już za chwilę początek spotkania! Biało-czerwonych czeka dziś bardzo trudne zadanie. Stawką meczu Polska - Hiszpania brązowy medal!