POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Prognoza pogody na 16 stycznia dla Pomorza i całego kraju...

  Prognoza pogody na 16 stycznia dla Pomorza i całego kraju [WIDEO]

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Prognoza pogody na 16 stycznia dla Pomorza i całego kraju [WIDEO]
  Według prognoz IMGW, w piątek w dzień na południowym wschodzie kraju zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północy miejscami słabe opady deszczu. Na Pomorzu dość ciepło - od 6 do 8 stopni Celsjusza.
  Prognoza pogody na 16 stycznia dla Pomorza i całego kraju [WIDEO]
  Temperatura w kraju maksymalna od 4°C na północnym wschodzie oraz lokalnie w dolinach karpackich do 8°C w centrum i do 10°C na południu.

  Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, południowy i południowo-zachodni. Na południu kraju porywy wiatru do 60 km/h, wysoko w Karpatach do 90 km/h.

  W nocy z piątku na sobotę przeważnie zachmurzenie duże, jedynie na południowym wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane. W północno-zachodniej połowie kraju okresami opady deszczu, na Przedgórzu Sudeckim i w Sudetach opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

  Temperatura minimalna od -2°C miejscami na południu, 0°C, 1°C na wschodzie do 4°C na zachodzie i wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie z kierunków południowych. Na południu porywy wiatru do 60 km/h, wysoko w Karpatach do 110 km/h.

  Prognoza pogody dla Pomorza na 16.01.2015 r.:


  (źródło: TVN Meteo/x-News)

  W sobotę w dzień nadal przeważnie zachmurzenie duże, tylko na południowym wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Okresami opady deszczu, bez opadów jedynie na południowym wschodzie, a po południu również na krańcach północno-zachodnich.

  Temperatura maksymalna od 2°C na północnym wschodzie, do 4°C, 6°C na przeważającym obszarze kraju i do 9°C, 11°C na południu.

  Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, południowo-zachodni i zachodni. Na południu porywy wiatru do 60 km/h, wysoko w Karpatach początkowo do 100 km/h.

  W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie duże, początkowo na południowym wschodzie większe przejaśnienia. Okresami opady deszczu, na północy kraju oraz na Przedgórzu Sudeckim opady deszczu przechodzące w deszcz ze śniegiem, a wysoko w górach opady śniegu. Jedynie na krańcach południowo wschodnich bez opadów.

  Temperatura minimalna od 0°C na północnym wschodzie do 1°C, 2°C na przeważającym obszarze kraju i do 4°C na południowym wschodzie, w rejonach podgórskich miejscami -1°C.

  Wiatr słaby i umiarkowany, na południowym wschodzie początkowo porywisty, przeważnie z kierunków południowych.

  źródło: pogodynka.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama