Marek Biernacki zastępcą prezydenta Słupska Roberta...

  Marek Biernacki zastępcą prezydenta Słupska Roberta Biedronia

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  W środę prezydent Słupska Robert Biedroń przedstawił swojego drugiego zastępcę. Wiceprezydentem Słupska został Marek Biernacki. Będzie odpowiadał za inwestycje i infrastrukturę.
  Marek Biernacki

  Marek Biernacki ©Archiwum DB

  Jak poinformowało Radio Gdańsk, Marek Biernacki, polityk Platformy Obywatelskiej obejmując stanowisko otrzymał od prezydenta Roberta Biedronia kielnię i cegłę.

  - Dziękuję za zaufanie - powiedział Marek Biernacki. - Gwarantuję dobrą współpracę na rzecz Słupska oraz ziemi słupskiej.

  Nowy wiceprezydent Słupska ma przede wszystkim dokończyć budowę tzw. ringu, czyli zachodniej obwodnicy miasta, aquaparku oraz zrestrukturyzować miejskie spółki. - W sprawie aquaparku poszukamy najlepszego rozwiązania, aby uruchomić ten obiekt. Nie jest także wykluczone, że powrócimy do koncepcji znalezienia partnera prywatnego - powiedział Marek Biernacki w rozmowie z reporterem Radia Gdańsk.


  Od kilku tygodni funkcję wiceprezydenta Słupska pełni też Krystyna Danilecka-Wojewódzka. Odpowiada za oświatę, kulturę i opiekę społeczną.

  Czytaj więcej na temat zastępcy prezydenta Słupska, Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej


  Czytaj również o tym, jak Marek Biernacki filmował dziurawe pomorskie drogi

  źródło: Radio Gdańsk

  Codziennie rano najważniejsze informacje z "Dziennika Bałtyckiego" prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jak nie Biernacki, to kto?

   wirecki

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   Dwumiasto Słupsk - Ustka nigdy nie dorówna Trójmiastu, ale nie może być zadupiem Pomorza pod każdym względem, a szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa infrastruktury komunikacyjnej, co podnosi...rozwiń całość

   Dwumiasto Słupsk - Ustka nigdy nie dorówna Trójmiastu, ale nie może być zadupiem Pomorza pod każdym względem, a szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa infrastruktury komunikacyjnej, co podnosi www.autosalonpomorski.pl w publikacjach "Strzałka ugięcia bliska pęknięcia" czy "(Pre)Teksty do przemyśleń". Na miejscu gdańskiego Oddziału GDDKiA bym się zastanowił, czy w tej firmie ktoś nie ma zawężonego widzenia faktycznych problemów komunikacji. Np. dotyczących DK 21. Nowy wiceprezydent Słupska podjął się lobbowania na rzecz modernizacji tej drogi, a tu trzeba bić i wyć na alarm, bo już nie ma miesiąca bez tragicznych zdarzeń na trasie Słupsk - Ustka.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama