SPECJALNE WYDANIE PLUS.DZIENNIKBALTYCKI.PL
  Kup prenumeratę cyfrową i czytaj więcej o najważniejszych wydarzeniach w regionie!

  Skutki nawałnicy na Pomorzu odczuwalne będą latami...

  Rozwiń

  Skutki nawałnicy na Pomorzu odczuwalne będą latami...

  Czy można było przewidzieć tragedię i jak działa system ostrzegania? W starostwie nie przesłano dalej alertów, bo było po godz. 15. Do tego obraz po kataklizmie. Mamy dla Was zdjęcia i wideo.

  Bieg sylwestrowy 2014 w Malborku. Przebrani biegacze na...

  Bieg sylwestrowy 2014 w Malborku. Przebrani biegacze na ulicach miasta [ZDJĘCIA]

  Radosław Konczyński

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Bieg sylwestrowy 2014 w Malborku. Przebrani biegacze na ulicach miasta [ZDJĘCIA]
  1/7
  przejdź do galerii

  ©R. Konczyński

  Miłośnikom biegania żadna aura nie jest straszna. W niedzielę (28 grudnia) liczna grupa pokonała dystans ok. 5 kilometrów podczas biegu sylwestrowego zorganizowanego przez Klub Biegacza Grupa Malbork.
  Bieg sylwestrowy Grupy Malbork to już kilkuletnia tradycja, wokół której integrują się fani biegania nie tylko z Malborka. W tegorocznej edycji wzięli też udział biegacze m.in. z Tczewa, Elbląga, Nowego Stawu. Przed startem odbyła się rozgrzewka na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Parkowej. W południe grupa ruszyła trasą prowadzącą wzdłuż Nogatu pod zamek i na plac Jagiellończyka, gdzie zatrzymała się na chwilę na pamiątkowe zdjęcie.


  Następnie biegacze zrobili małą pętlę w centrum i ulicą Kościuszki, al. Rodła, Szopena, Toruńską i Sportową dobiegli na metę ok. 5-kilometrowego biegu, prowadzonego w tempie dostosowanym do możliwości uczestników. Na terenie OSiR przy ognisku była okazja do rozmów nie tylko o bieganiu. Zostały też rozlosowane upominki dla osób, które odpowiedziały na apel organizatorów i przebrały się w stroje karnawałowe. Z każdym rokiem jest ich coraz więcej, inwencja uczestników też jest coraz większa. Było więc nie tylko zdrowo - bo aktywnie, ale też zabawnie.

  W przeciwieństwie do roku poprzedniego, tym razem organizatorzy "zamówili" śnieg. Zaczął padać tuż przed startem, tegoroczna edycja biegu sylwestrowego odbyła się więc w prawdziwie zimowej scenerii.

  Więcej zdjęć na malbork.naszemiasto.pl  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama