Rysim pazurem. I ty możesz być reniferem...

  Rysim pazurem. I ty możesz być reniferem...

  Ryszarda Wojciechowska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Obiecałam sobie, że dziś ani słowa o polityce. W Wigilię trzeba dać głowie odpocząć. Zwłaszcza że przed świętami o ból głowy przyprawiało mnie coś innego - prezenty. Zawsze jest tak samo, godziny biegania, szukania i nadziei, że tym razem uda się dobrze wybrać.
  Ryszarda Wojciechowska

  Ryszarda Wojciechowska

  Postanowiłam więc sobie pomóc, szukając pomysłów w internecie. I tak trafiłam na... prezenty odlotowe. Czego to ludzie nie wymyślą?

  Chcesz się poczuć jak prawdziwy renifer? Nic prostszego, kup karmę dla tych zwierząt, ale w wersji dla ludzi - reklamuje producent. Na zdjęciu widać plastikowe pudełko z jakimiś bobkami w środku. Bywało, że czułam się czasami jak jeleń. Ale żeby jak renifer? Wygląda to kiepsko. Nie wiem, jak smakuje. Ale producent zapewnia, że ta strawa jest dla człowieka jak najbardziej strawna.

  Inny pomysł na prezent pod choinkę - oto ktoś proponuje Freudowskie kapcie. Podobno pomocne w zażegnywaniu lęków i obsesji. Zasada działania jest taka - po założeniu ich na stopy lewa półkula mózgowa "dziękuje" prawej stopie, a prawa lewej. Nie wiadomo tylko, za co te podziękowania.

  Może więc bekający kufel na piwo albo alkoholowe szachy - czyli szachownica z figurami, które przypominają kieliszki? Zasady gry na tej szachownicy możemy ustalać sami. Ważne, jak przekonuje producent, żeby po każdej zbitej figurze, która powinna być napełniona, "przechylić" ją potem.

  Brnę w to szaleństwo i oglądam kask na piwo, który może utrzymać dwie puszki, kapcie, które są jednocześnie termosem. Wzdrygam się, oglądając koszulkę z głową wielkiego, szczerzącego kły pitbulla. Jest jeszcze ochraniacz na brodę, skarpeta na flaszkę wódki, ubranko dla piłki golfowej.

  Pomyślałam, a co ja chciałabym dostać? I jest taki jeden prezent, ale nie można go kupić w sklepie. To życzliwość. I tego prezentu Państwu z całego serca życzę.

  Treści, za które warto zapłacić! REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI

  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama