Zagłosuj na Kościerzynę! Do wygrania są wspaniałe nagrody

  Zagłosuj na Kościerzynę! Do wygrania są wspaniałe nagrody

  Joanna Surażyńska-Bączkowska

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Zagłosuj na Kościerzynę! Do wygrania są wspaniałe nagrody

  ©Fot. Joanna Surażyńska

  Magiczny wystrój centrum Kościerzyny sprawia, że już niemal wszystkim udzieliła się atmosfera świąt. Szczególnie zachwyca choinka.
  Zagłosuj na Kościerzynę! Do wygrania są wspaniałe nagrody

  ©Fot. Joanna Surażyńska

  Centrum Kościerzyny jak każdego roku w grudniu rozbłysło! Na środku Rynku stanęła choinka, świąteczne ozdoby pojawiły się na lampach, w witrynach sklepowych i oknach mieszkańców. Udekorowane są także najważniejsze kościerskie ulice. Celem iluminacji i dekoracji świątecznych jest podkreślenie atmosfery tego pięknego okresu. Dzięki nim mieszkańcy Kościerzyny w szczególny sposób mogą odczuwać magię Świąt Bożego Narodzenia.


  - W tym roku szczególnie choinka w centrum miasta wygląda olśniewająco - mówi Krystyna Openchowska, mieszkanka Kościerzyny. - Jest wyjątkowo ładna i wieczorem, kiedy rozbłysną lampki, wygląda po prostu niezwykle. Lubię ten czas, kiedy miasto jest pięknie przyozdobione świątecznymi iluminacjami. Od razu świat wydaje się piękniejszy, ludzie są milsi, bo udziela im się ta niezwykła atmosfera. Właściwie to nasza Kościerzyna wygląda w tym czasie najładniej. Zauważyłam, że o wystrój dba też coraz więcej mieszkańców. W wielu oknach, na domach, płotach pojawia się świąteczne oświetlenie. Cieszę się, że nie tylko władze dbają o to, aby Kościerzyna była piękna.

  Kościerska iluminacja
  została zgłoszona do konkursu "Świeć się z Energą i Dziennikiem Bałtyckim". Zagłosujmy na Kościerzynę, do wygrania są ciekawe nagrody.


  Świeć się z Energą i Dziennikiem Bałtyckim

  Trwa plebiscyt "Świeć się z Energą i Dziennikiem Bałtyckim"! Wybieramy w nim najpiękniej oświetlone na święta miasto oraz najładniejszą galerię handlową w świątecznej odsłonie w naszym województwie.
  W konkursie fotograficznym szukamy mistrzów gwiazdkowej fotografii, którzy na zdjęciach najlepiej uchwycą świąteczny klimat. Plebiscyt podzielony jest na dwa etapy. Najpierw zwycięzcy zostaną wybrani w każdym województwie. Następnie awansują oni do ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w styczniu 2015 r.

  Na miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w etapie regionalnym czeka nagroda ufundowana przez firmę Energa Oświetlenie - energooszczędny sprzęt AGD o wartości 1000 zł, który władze miasta będą mogli przekazać na cel charytatywny.
  Za zwycięstwo w ogólnopolskim finale miasto zdobędzie sprzęt o wartości 10 000 zł. Galeria, która wygra w etapie wojewódzkim awansuje do finału, w którym nagrodą będzie wizyta autobusu Planeta Energii.

  W konkursie fotograficznym
  w pierwszym etapie można wygrać aparat fotograficzny marki Nikon, a główną nagrodą finału ogólnopolskiego jest udział w warsztatach fotograficznych ze znaną fotograf Lidią Popiel w Hotelu SPA dr Ireny Eris Wzgórza Dylewskie.

  Zgłaszać zdjęcia i głosować można na stronach naszego serwisu www.dziennikbaltycki.pl
  Informacji o akcji "Świeć się z Energą" udziela Krzysztof Zalewski: tel. 698-635-681, e-mail: k.zalewski@polskapresse.pl.

  Pomysłodawcą i głównym sponsorem
  akcji "Świeć się" jest Grupa Energa, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama