SPECJALNE WYDANIE PLUS.DZIENNIKBALTYCKI.PL
  Kup prenumeratę cyfrową i czytaj więcej o najważniejszych wydarzeniach w regionie!

  Skutki nawałnicy na Pomorzu odczuwalne będą latami...

  Rozwiń

  Skutki nawałnicy na Pomorzu odczuwalne będą latami...

  Czy można było przewidzieć tragedię i jak działa system ostrzegania? W starostwie nie przesłano dalej alertów, bo było po godz. 15. Do tego obraz po kataklizmie. Mamy dla Was zdjęcia i wideo.

  Anna Dymna: Posiedź chwilę w tym dymie, soli i kurzu, a...

  Anna Dymna: Posiedź chwilę w tym dymie, soli i kurzu, a będziesz gwiazdą taką jak ja [ROZMOWA]

  rozm. Ryszarda Wojciechowska

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  To naprawdę ważne, żeby pomagać młodym ludziom na początku drogi - mówi Anna Dymna, która zagrała w filmie studenta gdyńskiej "filmówki".
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Kacper Zieliński

  O kulcie młodości i o wierności aż do bólu... Staremu, o niedosytach życiowych i o tym, że nigdy nie zrezygnowała z roli w teatrze dla roli w filmie - opowiada Anna Dymna.
  Nieczęsto aktorka, tak wybitna jak Pani, decyduje się zagrać w filmie dyplomowym studenta Gdyńskiej Szkoły Filmowej.
  Naprawdę? Gdy jest ciekawy scenariusz, to przecież wielu aktorów chętnie gra u młodych reżyserów. To nieomal nasz miły obowiązek… pomagać komuś na początku drogi. Miłosz Sakowski zaproponował mi rolę w swoim półgodzinnym dyplomie. Niestety, musiałam mu kategorycznie odmówić. Jestem osobą bardzo zajętą. Mam teatr, studentów, fundację, salony poezji i tysiące innych zajęć. W dodatku podczas urlopu wyznaczono mi już termin operacji.

  Operacji kolana, jak przeczytałam.

  To nie była operacja kolana, tylko stopy. Nieważne. Media piszą sobie, co chcą. Grunt, że żyję, nie grozi mi żaden wózek, choć i tego, że na nim jeżdżę, mogę się dowiedzieć kiedyś z prasy. Wracając jednak do młodego człowieka... Gdy mu odmówiłam, zaproponował, że jednak może przyśle mi scenariusz. Powiedziałam: - Nie przysyłaj mi, syneczku, bo i tak nie mogę zagrać, a jak mi się spodoba, to szlag mnie trafi, że nie mogę zagrać. Czasem tak mi się wyrywa - "syneczku", jak mi się dobrze z kimś rozmawia. Ale przysłał. A ja przeczytałam. Tekst był fantastyczny, ze świetnie napisanymi dialogami. Napisał go Miłosz Sakowski z kolegą Marcinem Kubawskim. I naprawdę żałowałam, że muszę odmówić. Poza wszystkim to naprawdę miłe i ważne pomagać młodym ludziom na początku drogi. Mnie też bardzo pomogli kiedyś i nadal pomagają starsi aktorzy i reżyserzy.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Super kobieta

   yo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Była super jak była młoda do tej pory oglądam chętnie jej zdjęcia, pomimo 21 lat różnicy wieku:) A teraz też jest super bo jest nadal bardzo ładna i posłuchać można mądrych rzeczy. Ma bardzo miły...rozwiń całość

   Była super jak była młoda do tej pory oglądam chętnie jej zdjęcia, pomimo 21 lat różnicy wieku:) A teraz też jest super bo jest nadal bardzo ładna i posłuchać można mądrych rzeczy. Ma bardzo miły głos i jest świetną aktorką. Młodość nie trwa wiecznie ale jeszcze nie jedno pokolenie będzie jej zdjęcia oglądało i nie jedno zapamięta jakim fajnym jest człowiekiem.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama