Odnalazła się 19-letnia Adrianna, która zaginęła w nocy w...

  Odnalazła się 19-letnia Adrianna, która zaginęła w nocy w Sopocie

  Paweł Durkiewicz, as

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja godz. 18

  Policjanci poinformowali, że zaginiona dziewczyna odnalazła się w Gdyni. Wróciła do domu.

  Aktualizacja godz. 17.50

  - Ada ok. godziny 1 w nocy wyszła z koleżanką przed klub Mahiki przy ul. Monte Cassino - powiedziała nam Patrycja, siostra zaginionej. - Koleżanka weszła na chwilę do środka, a gdy ponownie wyszła, mojej siostry nie było. Kurtkę, torbę i wszystkie rzeczy osobiste zostawiła w klubie.


  - Zaraz po tym, jak otrzymaliśmy zgłoszenie, czyli ok. godz. 11 w niedzielę, rozpoczęliśmy poszukiwania - relacjonowała Karina Kamińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. - Wraz z matką zaginionej sprawdziliśmy wszystkie miejsca w Sopocie, do których mogła udać się poszukiwana, włącznie z plażą i terenami leśnymi. Przeglądaliśmy zapisy monitoringu okolic klubu, następnie przesłuchaliśmy rodzinę dziewczyny i przepytaliśmy znajomych, którzy byli z nią tego wieczoru. Sprawdzamy też spływające do nas informacje. W poszukiwania zaangażowani są praktycznie wszyscy pracujący aktualnie funkcjonariusze sopockiej policji.

  - Absolutnie nic nie wskazywało na to, żeby Adrianna miała uciec, nigdy nie postępowała w ten sposób - dodała zrozpaczona siostra poszukiwanej. - W ostatnich dniach nie przejawiała żadnych widocznych zmian w zachowaniu. Nie imprezowała w Sopocie zbyt często. Od dwóch miesięcy pracowała jako promotorka przed klubem, pod którym ostatnio ją widziano.

  Aktualizacja godz. 17.15

  Dziewczyna bawiła się ze znajomymi w jednym z sopockich klubów. w Trakcie zabawy wyszła na chwilę z klubu bo się źle poczuła. Do znajomych już nie wróciła. Jak wynika z relacji przyjaciół dziewczyny w klubie zostały jej wszystkie rzeczy.

  Aktualizacja godz. 16.20

  Nastolatka do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie.

  Czytaj też: Zaginęła 24-letnia Aleksandra Marciniak z Gdańska. Widziałeś ją? [ZDJĘCIA]


  Policjanci poszukują zaginionej Adrianny. 19-latka ostatni raz była widziana przy ul. Bohaterów Monte Cassino 60 w Sopocie 7 grudnia 2014 r. około godziny 1.30. 19- latka do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

  Adrianna ma 166 cm wzrostu i waży około 58 kilogramów. Ma niebieskie oczy i długie proste brązowe włosy. Kobieta w chwili zginięcia była ubrana w spodnie koloru jasno niebieskiego typu dżins z dziurami na obu kolanach, botki koloru czarnego na płaskim obcasie oraz w koszulkę na ramiączkach koloru ciemno szarego.

  Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu lub mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112 A, lub telefoniczny, dzwoniąc pod numery 997 lub 58 52 16 222.


  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama