POMOC DLA OFIAR NAWAŁNICY
  PCK: 11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 | CARITAS: 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 Z DOPISKIEM "WICHURA" LUB SMS "WICHURA" NA NR 72052

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Rozwiń

  Czarny piątek na Pomorzu. Skutki nawałnicy nadal odczuwalne

  Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie, jakiego spustoszenia przez zaledwie kilkadziesiąt minut będzie w stanie dokonać wiatr. Pięć ofiar śmiertelnych, setki budynków i tysiące hektarów lasu dosłownie zmiecionych z powierzchni ziemi.

  Na Rynku Mikołaje na motorach

  Na Rynku Mikołaje na motorach

  sura

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Na Rynku Mikołaje na motorach
  Już 6 grudnia do Kościerzyny ponownie przyjadą Mikołaje na motorach! Warto wziąć udział w tym wydarzeniu. Tego dnia nie zabraknie atrakcji.
  Na Rynku Mikołaje na motorach
  Zbiórka zmotoryzowanych świętych (i nie tylko) nastąpi o godz. 11.30 przed kinem Remus w Kościerzynie. Następnie w programie przewidziany jest przejazd na kościerski Rynek. Tam o godz. 12 rozpocznie się mikołajkowy zjazd. Dla wszystkich uczestników gorąca grochówka, a do rozlosowania atrakcyjne nagrody, m.in. karnety do kina Remus i na basen oraz pobyt sylwestrowy w Zajeździe nad Stawem dla dwóch osób. Organizatorzy zapraszają właścicieli wszelkiego rodzaju jednośladów, ale też kładów i innych nietypowych pojazdów do udziału w imprezie.
  Natomiast już 5 grudnia najmłodszych czeka niezwykłe spotkanie z Mikołajem. Odbędzie się ono na kościerskim Rynku w godz. 10-12. Na uczestników czeka wspólna zabawa i słodycze.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama